Şimdi Ara

Dosya Konusu - Shenmue 3: Açık Dünya Oyunların Kralı Geri Dönüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shenmue 3 neden açık dünya oyunların kralıdır? Shenmue 1 ve 2'yi özel kılan şeyler nelerdi? Shenmue 3'ten beklentilerimiz neler? Bütün bunların yanıtı Shenmue 3 özel programımızda.

• Vay bsc çalışıyor böyle birşey bekliyordum ellerinize ağzınıza sağlık

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ya yanlış anlamayında bu oyunu ancak sizin gibi eski oyuncular oynar piyasada böyle oyuncuların sayısı git gide azalıyor şimdiki oyun anlayışı vur kır parçaladır

• Gta değil miydi o ?

• Açık dünya oyunlarının kraliçesi hangisi o vakit?
  • oyunu bilmiyorum ama sizin gibi oyunlarla ilgili konuşurken ses tonundaki heyacanı hissettiren insanları izlemek bile zevk veriyor.İyi ki varsın bsc

• Dreamcastimiz yoktu oynayamadık,pcye çıkması güzel olmuş,sleeping dogstan bahsedilmemesi tuhaf olmuş(hem açık dünya hem adam dövme,hemide hong kong vs.),dövüş sistemi iyi olsun onun için bile oynarım batmandeki gibi zamanda tuşa bas değilde kendi kombolarımızı yapacağımız hardcore bi oyun olsa bari.
  • Açık dünya oyunun kralı grand theft autodur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shenmue dünyasının nasıl birşey olduğunu öğrenmek için oyunu oynamalısınız.Oynamadan önyargı ile bir tarafından atmakla bu iş olmaz..GTA açık dünya değilken bu oyun , tam bir açık dünya oynanış dinamiklerine sahipti.O yüzden birşey hakkında yorum yapmadan önce o konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

• Gerçekten üzücü bir durum bu efsaneyi gta ile eş değer tutmak bence büyük ayıptır

• sleeping dogs var shenmue 3 çıkana kadar araba kullanmak zor olsada asya dünyası çok hoş

• Edward konuk mu, yoksa artık kalıcı bir üye mi? Hayırlı bayramlar. :)

• ben ilk kez bu oyunu duydum. neden abartıldığını anlamadım

• ekibin ilk yapması gereken Ryo ve bazı ikonik karakterlerinin yüz ve vücut yapısı üzerinde çalışması. Şu an toplanan bağıştan daha iyisini yapabilirdi. bu oldukça amatör görünen konsept video insanları biraz soğuttu. Bu bir gerçek çoğu kişi bu yüzden projeye pek güvenemedi. En azından karakterleri doğru düzgün modelledikten sonra ortaya çıkarsalardı projeyi, şu an ki durumundan daha iyi olurdu bağışlar.

Oyun sadece eski oyunculara hitap etmiyor, diğer oynadığınız eski oyunlara pek benzemezdi hatta oyun gibi de değildi Shenmue zaten onun ünü de buradan gelmekte.

Projeye bağış yapan insanlar çoğu evlenmiş çoluk çocuk sahibi olmuş kendi ekonomik özgürlüğü olan insanlar bu kitleye birşey satmak zordur. bu insanların kabaca yarısı şu an potansiyel ps4 alıcısı yarısı da pc de oynayacak. Zaten eminiz ki ana platform ps4 olacak oyunun gelişimi aşamasında.

Bundan sonrası, iyi bir oyun yapma kısmı sony ve ysnet'in ciddiyetine kalmış. Sony gerekli desteği verirse sadece iyi satacak bir oyun serisine değil exc olmasa da konsol aldıracak bir ip'ye kavuşururlar.

Şu an sosyal ağlarda ki insanların kendi istekleri ile büyük bir reklam kampanyası düzenlenmiş oldu. Bana kalırsa sony oyuna bu kadar destek olacağını beklemiyordu.

• gta san andreas neden bu kadar beğenildiği anlaşıldı

• Soldaki arkadaşa ayar oluyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İsimden kaybetmişler direk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekliyoruz!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grasyas01

Soldaki arkadaşa ayar oluyorum

bende sana....
  • vay'be zamanında ne oyunlar oynuyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 19 Temmuz 2015; 18:13:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.