Şimdi Ara

Angry Birds 2'nin çıkış tarihi netlik kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Angry Birds 2'nin çıkış tarihi netlik kazandı 

Rovio, kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği Angry Birds serisinin yeni oyunu "Angry Birds 2" için kısa bir tanıtım videosu yayımladı.

Söz konusu tanıtım videosu oyunun nasıl bir deneyim sunacağına dair kesin bir bilgi içermese de 30 Temmuz tarihine vurgu yapıyor. Videonun açıklamasında ise, oyunun bu tarihte Android ve iOS platformları için yayımlanacağı belirtiliyor.

Serinin büyük bir ilgiyle karşılanan ilk oyunu Angry Birds'ün yarattığı etkiyi oluşturması beklenen Angry Birds 2'nin nasıl bir deneyim sunacağını hep birlikte göreceğiz.  

• Dokunmatik ekran arayüzünün nimetlerinden ilk faydalanan şirketlerden. O arayüzü verimli kullanan ilk oyunlarda olmasa angry birds bu kadar duyulmazdı bundan eminim.

angry birds 2'de yeterli yeniliçilik yoksa onunda birinci sürüm kadar ilgi çekeceğini pek sanmıyorum.

• Tutmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angry Birds 2, ilk oyundan ne kadar farklı olabilir ki diye kendi kendime sormuyor değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun kabak tadı veriyor artık başka bir projeye yönelsinler

• Tutar

• 2 mi?...

Benim hatirladigim en az 10 tane var ne 2si...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba nasıl olacak zaten zibilyon tane oyun çıkardılar bu oyun çok daha farklı olmalı.

• Oyunun farklı olmasına gerek yok. Piyasada benzer zaten çok oyun var neredeyse hepsi de oynanıyor. Önemli olan kazanacakları paralar.

• Go'dan sonra takip etmeyi biraktim artik 2 nasil olacak merak ediyorum bakalim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3D olsa tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım tps açısında 3d olmaz. yoksa özlerini kaybederler.

• 5 sene önce oynardım o zamanlar zevkini alınca bunalıyorsun sonradan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.