Şimdi Ara

Xperia Z2 Deniz Suyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün denize gittik trlefonun kenarlarındaki açık yerleri bantla kapattım ve suda bir kaç selfie yapığp geri çıkarttım kılıfta vardı üstünde 1 saat kadar sonra tatlı suyun altında yıkadım ve yola çıktık telefonun yolda baktığımda kamera camı buğu yapmıştı ve kulaklık varmış gibi görüyordu şu an kulaklık olayı düzeldi fakat hala kamera camıbuğulu ekran döndürme çalışmıyor vw kamera hata veyor retricaya giriyorum oda sadece arka kamerayı açıyo oda ters yardım lütfen garantiye yollayamam evdekilerin bozulduğunu anlamaması lazım cihazın kırmızılaşan etiketleri nerde.nerde bu arada cihaz 15w3 seri kasa açıklık olamyanı yani daha bir aylık cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Verileri sildim kameraya girdi ama ön kamera yokmuş gibi simge çıkmıyor sadece arka kamera var ve bulanık camdan dolayı farklı prpgramlar denedim

• Niye fantazi yaparsınız ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni farkettim cihazın ekranı kapatınca bir iki saniye sonra kapanıypr ama ekranda inve bir ışık oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Akın Simsek

Niye fantazi yaparsınız ki

Kardeşim gereksiz mesaja gerek yok

• Tuzlu suya baştan sokmayacaktiniz hocam

• Evet gerçekten öyleymiş z boğaz suyundaysa buda girer dedimde şu anda buğusu gitti ama foto çekince lens canı yine beyaz oluyor hafif birde otomatik döbdürme algılamayıp ekran kamerada yan kaldı retricada ters ve hiç bir şekilde ön kamerayı görmüyor cihaz

• tejik T kullanıcısına yanıt
    Çıktıg
    Ğında hemen tatlı su ile yıkamalıydın ama belki şimdi yıkasan da olur yer yerini kapat ama bant falan gereksiz öyle yıka zaten faranti kapsamı dışına çıkmış telefon

• Yıkadım kameradaki cam bazen buhar yapıyo telefonu almazlarmı garanye

• Kamera buğusu bir süre sonra geçer, telefonu kapakları açık vaziyette kenarda tut bir süre.

• Yakında devreler oksitlenir telefon çalışmaz hâle gelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

Kamera buğusu bir süre sonra geçer, telefonu kapakları açık vaziyette kenarda tut bir süre.

Buğu geçti oksitlenip bozulacaksa bi bahane bulup vereyim garantiye pirince falan koydum

• quote:

Orijinalden alıntı: tejik

quote:

Orijinalden alıntı: maxi80

Kamera buğusu bir süre sonra geçer, telefonu kapakları açık vaziyette kenarda tut bir süre.

Buğu geçti oksitlenip bozulacaksa bi bahane bulup vereyim garantiye pirince falan koydum

Oksitlenmez diyemem, buğu 1-2 gün sonra gelip geri gidebilir biraz bekledikten sonra, kasa açıklığı, ölü piksel, sarı leke gibi birşeyi bahane edip geri verebilirsin.

• Reklamlarini yaparken bangir bangir suya sokuyorlar,boyle bi telefonu olan biri tabiikide havuzda denizde fotograf cekmek ister.adam sonucta 60 meyreye dalmamis.tuketici mahkemesine verin her kosulda kazanirsiniz.aslinda sony iyi firma ama turkiye ofisi berbat oldugu icin servislerde vur patlasin cal oynasin millete htc yine servis konusunda daha basarili.keske hepsinin servisi lg apple gibi olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popturceyn -- 17 Temmuz 2015; 18:44:05 >
  • maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Bir kaç kere geldi gitti onarmayı denesem sony pc companion ile düzelebilirmi cihaz yeni seri olduğu için açıklık yok ön kamerayı ve kilit ekranını bahane edip geri vericem almazlarsa aynı sorun ile 3 kere vericem zaten değişir bu arada cihaz sony euroasia garantili hangi servise verilcek izmirdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

Reklamlarini yaparken bangir bangir suya sokuyorlar,boyle bi telefonu olan biri tabiikide havuzda denizde fotograf cekmek ister.adam sonucta 60 meyreye dalmamis.tuketici mahkemesine verin her kosulda kazanirsiniz.aslinda sony iyi firma ama turkiye ofisi berbat oldugu icin servislerde vur patlasin cal oynasin millete htc yine servis konusunda daha basarili.keske hepsinin servisi lg apple gibi olsa.

Malesef öyle vericem mahkemeye ama tuzlu suya rastlarlarsa almayabilirler ben her gün telefonun kılıfını sabunlu suda yıkıyıp yarım saat cam sil ve peçete ile silen biriyim zor bela aldık bu cihazı bozulurda elimde kalır diye çok korkuyorum

• popturceyn P kullanıcısına yanıt
    Tuzlu suda değil tatlı suda gećerli

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhkozmoz

Bogazda bi teknenin altina baglayip reklam yayinlamislardi hatirlayan cikar kesin.z1 tuzlu su z2 tatli su z3 hepsimi

• quote:

reklamları tuzlu suda çekiliyor çok saçma sony gibi bir firmanın bunu yapması bu cihazı aldığımda sonyden başka bir cihaz sokmam evime diyodum ama fikrim değişicek gibi walkmanda var bende ekranı kırık ama takır takır çalışıyo bunu yapmaları saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

quote:

Bogazda bi teknenin altina baglayip reklam yayinlamislardi hatirlayan cikar kesin.z1 tuzlu su z2 tatli su z3 hepsimi

yani z2nin bunu yapması saçma son parti cihaz şu anda pc companion bağlı olmazsa bayramdan sonra servise versem ( sony centere) sadece kilit ekranı otomatik döndürme ve kamera sıkıntısıyla versem buğulanma gitti onu söylemesem girmezmi garantiye
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.