Şimdi Ara

SİEMENS WM12T480TR veya WM14W560TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
7.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki model çamaşır makinesi arasında karar veremiyorum.
    Arada 500 tl gibi bir fiyat farkı var. Sizce bu kadar fazla vermeye değer mi?
    Mevcut makine bozulunca en kısa sürede almam gerekiyor.Ama bir türlü karar veremiyorum.
    Bayram sonrası kesin alacağım ama hangisini?
    Lütfen yardımcı olun
    Bu arada tüm forum ahalinin RAMAZAN Bayramı mübarek olsun...

• salihefe kullanıcısına yanıt
    biri alman biri yerli ama ikisi de sessiz motor seçim sizin
  • Acaba aradaki fiyat farkına değer mi?
    bence değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

bence değer

Pekiyi muadili bosch ile arasında herhangi bir kalite,donanım v.s fark varmıdır?
    Hangisi tercih edilmelidir?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @salihefe

Merhaba;

Bosch ile Siemens in bahsettiğiniz ürünleri arasında panel görünümü dışında fark yok. Kullanılan parçalar aynı. Aynı fabrikalarda üretiliyorlar. Benimde tercihim Alman üretimi olan WAW28560TR yada 14W560TR olur.

Sizin de bayramınız mübarek olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihefe

Arkadaşlar bu iki model çamaşır makinesi arasında karar veremiyorum.
    Arada 500 tl gibi bir fiyat farkı var. Sizce bu kadar fazla vermeye değer mi?
    Mevcut makine bozulunca en kısa sürede almam gerekiyor.Ama bir türlü karar veremiyorum.
    Bayram sonrası kesin alacağım ama hangisini?
    Lütfen yardımcı olun
    Bu arada tüm forum ahalinin RAMAZAN Bayramı mübarek olsun...

Merhaba bende sizin gibi kararsızdım siemens te çalışan arkadaşım kesinlikle alman olanı almamı önerdi.arada kalite farkı bulunuyormuş.daha sonra alman olanın inoxunu aynı fiyata verince wm14w56x i aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hlt34 H kullanıcısına yanıt
    Tam Bosch waw28560tr modeli üzerinde karar kılmışken candoğan ustanın tavsiye ettiği electrolux EWF 1497CDW2 modeli gittigidiyor sitesinde
    1929 tl + 100 tl maxipuanla 1829 tl olan bir yer buldum.Müşteri hizmetlerinden stok durumu ile ilgili dönüş bekliyorum.
    Fiyat olarak bosch 50 tl daha pahalı.
    Hanım electrolux markasına pek sıcak bakmıyor.Evdeki tüm beyaz eşyalar bosch.
    Hatta buzdolabını candogan ustanın tavsiye ettiği bosch low frost modelinden geçen sene almıştımki hanım çok memnun.
    İki makina arasında bir tercih yapmam gerekiyor ve gerçekten çok zorlanıyorum.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba.

Tambur yükleme agizi genişliği,geniş tambur hacmi,buhar programları,su jeti,özel deterjan karıştırma sistemi ile Electrolux ön plana çıkıyor

Servis yaygınlığı,alman mali olmasi,4 leke çıkarma programları,su elektrik tuketimlerini gösteren ekranı,sessizliği,mükemmel darbe emmesi ile Bosch ön plana çıkıyor

Tercih sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: salihefe

Tam Bosch waw28560tr modeli üzerinde karar kılmışken candoğan ustanın tavsiye ettiği electrolux EWF 1497CDW2 modeli gittigidiyor sitesinde
    1929 tl + 100 tl maxipuanla 1829 tl olan bir yer buldum.Müşteri hizmetlerinden stok durumu ile ilgili dönüş bekliyorum.
    Fiyat olarak bosch 50 tl daha pahalı.
    Hanım electrolux markasına pek sıcak bakmıyor.Evdeki tüm beyaz eşyalar bosch.
    Hatta buzdolabını candogan ustanın tavsiye ettiği bosch low frost modelinden geçen sene almıştımki hanım çok memnun.
    İki makina arasında bir tercih yapmam gerekiyor ve gerçekten çok zorlanıyorum.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba elektrolux ün ürünlerine bende bakmıştım özellikleri olarak çok cazip gelmişti fakat nişanlım tek marka olsun isteyince vazgeçtim.10 senedir bu işi yapan arkadaşım alman üretimi bosch siemens ten vazgeçme diyince Siemens aldım.çok marka model var kafa çok karışıyor baktığınız bosch ve Siemens modelleri çok iyi,elektrolux de çok iyi
    Elektrolux de bosch da Siemens de alsanız pişman olmazsınız.

• Elektrolux'ün bu modeli nerede üretiliyor acaba?

• Bosch almak daha mantıklı gibi geliyor.

• Bugün GİTTİGİDİYOR üzerinden Bosch WAW 28560tr modelini 1985 tl +100 tl maxipuan=1885 tl 6 taksit sipariş olarak geçtim.
    Çarşamba teslim olacak.Birçok alternatif modele baktıktan sonra kararımı bosch'tan yana kullandım.
    Makina tercihimde yorumlarıyla bana yön veren tüm donanımhaber dostlarına teşekkürlerimi sunarım.
    Umarım makinada bizi üzmez ve uzun yıllar kullanırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Sanırım geç kaldık sizin için :))

Wm14w560tr yi 1700 tl den verebiliyoruz,

bende siemens WM14W560TR ile Bosh'un WAW 28560TR modelleri arasında kaldım. Ancak konuya binayen vermiş olduğunuz fiyat ilgimi çekti açıkcası.
    Bu fiyat üzerinden tercihimi Siemens 'ten yana kullanacağım sanırım. nasıl irtibata geçebiliriz. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Electrolux ıtalyan markasidir

Valla be isvec saniyodum

Xunku orda gittigim evlerde hep elketrolux vardi :)

Aeg bulasik mak o yuzden made in italy yaziyordu demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 22 Temmuz 2015; 0:02:25 >
  • shopsiemens arkadaşa pm gönderdim, en kısa sürede cevaplarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xigris -- 6 Eylül 2015; 22:11:49 >
  • shopsiemens adlı arkadaştan alışveriş yapan oldu mu?
  • PM gönderdim cevap gelmedi.

salihefe arkadasım electrolux ewf 1497 cdw2 modelinde 2 ürün var dikkatli ol birinde tanbur hacmi 66 diyerinde 69
    1 aydır incelemelerden bicok makinayı eledim bende tanbur hacmi 69 olan cdw 2 yi almaya karar verdimm ve yıl sonuna fiyatların düşecegini düşünerek beklemedeyimm
  • Hayrettin kullanıcısına yanıt
    Hayrettin arkadaşım ben makine tercihimi yaklaşık 2 ay önce BOSCH WAW 28560tr olarak kullandım.
    Çokta memnunum yinede bilgilendirme zahmetine girdiğin için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.