Şimdi Ara

kilit ya da kaldırılsın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 28 Şubat 2018; 20:3:40 >

• Fax olayi butun firmalarda var yil 2015 ama btk tarafindan oyle aciklama var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsmartlı kampanyadan bende almıstım bende dıgıturk oldugu için hıc kullanmadım 1 yıl sonunda ıade edılmesı gerekıyordu ama fax numaraları hıc bır turlu calısmıyordu ve iade edilmezse ceza çıkacaktı son gun zorla bı bayıye teslım ettım adam almamak için ehlıyetı kımlık olarak kabul etmemıstı gıttık evden kımlık getırmıstım .İşinize yaramayan geri iadeli hedıye adı altında verdıklerını almak yerıne kampanyada ıyılestırme ısteyın ,dsmartı ıstemıyorum deyınce 3 ay sınırsız verelım denmıstı bana ama dıger odaya takarım dıye vermemıstım .
  • Çarşamba gününden beri, aldıkları ücretin karşılığı olan internet hizmetini veremiyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıt alıyorlar sorun çözülmeden kapatıyorlar ben tekrar açtırıyorum. Telekom a bildiriyorlarmış Telekom kontrol ediyormuş ama ben hizmeti Superonline dan alıyorum Superonline ı bilirim. Kontrol sonucu bina girişine sinyal geliyor iç tesisatta sorun var dediler bir de bana kablo değiştirttiler sonuç aynı. Bu kadar aciz beceriksiz bir firma olur mu bilmiyorum, uzak durun. Yarında internet bağlanmazsa ödediğim paranın karşılığı olan hizmeti veremedikleri için taahhüt dikkate alınmadan abonelik iptali talep ettim müşteri hizmetlerinden bakalım ne olacak. Bir dd İzmir'in göbeğinde Karşıyaka' da oturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.