Şimdi Ara

Güzel Hosting %50 İndirim Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
5
Favori
3.159
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.guzel.net.tr/

Fiyat Tarifesi :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 16 Temmuz 2015; 18:33:57 >

• Fiyatlar iyi. Tam da şu anda Wordpress site kurmaya çalışıyorum. Hiç bir şey bildiğim yok 3-4 saattir araştırıyorum. Neyse site pek güvenilir durmuyor

Edit: Arkadaşlar ücretsiz wordpress.com uzantılı blog açtım. Buna tema yükleyemez miyim ?

Şunu yüklemek istiyorum;https://wordpress.org/themes/colormag/

Diğer temalarda Use this theme seçeneği çıkarken bunda çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 16 Temmuz 2015; 14:08:26 >
  • Bu fiyatlar üzerinde mi indirim olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turhost.com dan iyi midir?
    5 site barındırma lazım bana, çok trafik yok, sizde 49 tl diyor, wp için tam uyumlu mu? Ayrıca eski hosting de limit kullanımları nasıl görürüm buna göre paket seçelim? Son olarak site taşıma kısmında yardımcı oluyor musunuz?

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Yukleyebilirsin eğer izin veriyorsa adının panelinden

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Turhost.com dan iyi midir?
    5 site barındırma lazım bana, çok trafik yok, sizde 49 tl diyor, wp için tam uyumlu mu? Ayrıca eski hosting de limit kullanımları nasıl görürüm buna göre paket seçelim? Son olarak site taşıma kısmında yardımcı oluyor musunuz?

Host şirketi bana ait değil. Taşıma konusunda yardımcı oluyorlar.

• quote:

Turhost.com dan iyi midir?

almak istedigin paketi 1 yila yakindir kullaniyorum, 4 tane wordpress site barindiriyorum...paketi 2 yillik almistim bitmesine yakin olsaydi 1 yil daha uzatacaktim...
    Ben de sitemi tasidim destek konusunda hic problem yasamadim, hatta tasima sirasinda destek ekibi yedegi rar li sekilde ftp ye atin biz yukleme isini yapariz demisti ben kendim yaptim...
    Ek trafik, ek alan, ek addon domain alinabilir her biri 20tl gibi bir fiyatti galiba...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Ama fiyat şaka gibi 50 lira senelik, turhost a senelik 320 tl veriyorum.. Paket bitince buraya geçerim sanırım

• yeni hosting araştırmalarımın sonucunda tavsiye üzerine 2011 yılından beri kullanıyoruz.

3 vds 50 ye yakın da hosting paketimiz var. her sorunumuzda çok yardımcı oluyorlar.

r10.net teki konularına bakarsanız gerçekten ne kadar iyi bir firma olduğunu görürsünüz.

o gün bugündür herkese tavsiye ediyorum.
  • quote:

Ama fiyat şaka gibi 50 lira senelik, turhost a senelik 320 tl veriyorum.. Paket bitince buraya geçerim sanırım

o normal fiyat... 25tl ye gelecek kampanyayla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa / ABD Lokasyon shared hosting arayanlara ve temel cPanel yönetiminden anlayanlara ben de yardımcı olabilirim.
  • Güzel hosting iyidir, destek noktasında çok iyiler her konuda yardımcı oluyorlar.
    2 senedir çalışıyorum kendileriyle hiç sıkıntı yaşamadım.
  • Tavsiye olunur.
  • Pamukkale üniv bünyesindeki netinternet veri merkezini kullanıyorlar. 3 yıldır hizmet alıyorum, ve gözüm kapalı tavsiye ederim.
  • 2 yıldır yıllık 5 liraya hosting kullanıyorum. düşük trafikli bir wordpress site için yetiyor da artıyor

eklemeyi unutmuşum. hizmeti başka siteden alıyorum. ufak işler için çok pahalı paket almaya gerek olmadığını söylemek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MCErgun -- 16 Temmuz 2015; 18:26:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Fiyatlar iyi. Tam da şu anda Wordpress site kurmaya çalışıyorum. Hiç bir şey bildiğim yok 3-4 saattir araştırıyorum. Neyse site pek güvenilir durmuyor

Edit: Arkadaşlar ücretsiz wordpress.com uzantılı blog açtım. Buna tema yükleyemez miyim ?

Şunu yüklemek istiyorum;https://wordpress.org/themes/colormag/

Diğer temalarda Use this theme seçeneği çıkarken bunda çıkmıyor.

Wordpress ücretsiz versiyonda tema yükleme özelliği kapalı.

• Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum.

• vds ücretleri yüksek geldi. ben daha yüksek bağlantı hızlı vdsyi neredeyse yarı fiyatına kullanıyorum. hatta yarısından da az. %50 indirimle bile o fiyata düşmüyor.
  • Hocam guzel.net en küçük paketi alıyım diyorum. 500 mb disk alanı çok az mıdır ?
  • Wordpress için yeterli. Fakat bloguna ekleyeceğin resimleri imgur.com vs gibi yerlere yüklemen gerekebilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.