Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 16 Temmuz 2015; 19:35:01 >

• 4gb ddr3 olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SSD ve +8gb ram ile canavara dönüşür. Full HD ve gtx950m ile fiyat iyi duruyor. Ram slotu 2 tane mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rami dert edenler 158 üstüne koysun 12gb çıkar
     Silinebilir
    http://www.webdenal.com/crucial-bls8g3n169es4ceu_766022.html?gclid=COyQj9iz38YCFYvKtAod2zgOSA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 16 Temmuz 2015; 13:10:14 >

• 20tl kargoya isyan cikaran foruma 4gb ramli ve freedoslu laptopu bu fiyata satmak

• U serisi işlemci

• dual core işlemci .. aslında nette falan takılacaklar için iyi bir fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongunbey

U serisi işlemci

İşlemci h veya m olaydı düşünebilirdim sırf gta5 ve cs go için...
  • U serisi işlemci için fiyat pahalı. 2400 tlye i7 4.nesil, 1tb 7200rpm hdd, gtx850m, 8gb ram ve full hd ips ekran victor var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmamış...

İşlemci ve ram bu fiyata yakışmaz. O kadar para veriyorsun üstüne bir de masraf mı yapacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

20tl kargoya isyan cikaran foruma 4gb ramli ve freedoslu laptopu bu fiyata satmak

Ups kargoya sordum pc depo kaça yollamış bilgisayarımızı diye. 7 küsür tl ye yolladığı bilgisayar için benden 20tl istiyor bu firma. Sen keriz yerine konmayı dert etmeyebilirsin. Ama ben ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

20tl kargoya isyan cikaran foruma 4gb ramli ve freedoslu laptopu bu fiyata satmak

Ups kargoya sordum pc depo kaça yollamış bilgisayarımızı diye. 7 küsür tl ye yolladığı bilgisayar için benden 20tl istiyor bu firma. Sen keriz yerine konmayı dert etmeyebilirsin. Ama ben ediyorum.

ben kargo az ya da çok, sizler haklı ya da haksızsınız demedim sadece gözlemimi yazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

dual core işlemci .. aslında nette falan takılacaklar için iyi bir fırsat

oyun oynamak için güncel bir ekran kartlı notebook arıyor olsam, u serisi son nesil intel i5 ya da i7 den başka birşey tercih etmezdim.

bu bilgisayar da değerli olan tek şey bu işlemci ile ekran kartı kombosu. işlemciye laf yok. tabiki böyle bir ikili de 4gb ram komik. bu vn7 serisi yakından görmek lazım makineyi v7 nitro serisi kasaya sahipse ramsiz de olsa gideri var bu fiyata.
  • Ram 8gb olsaydı Hdd en azından Hybrid bi çözüm olsaydı alınası bir makine olurdu bu fiyata. bu haliyle çokda alınası değil bana göre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.