Şimdi Ara

siemens SN27M880TR vs SN26M832TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • siemens SN27M880TR vs SN26M832TR ürünleri arasında arada kaldım.. 27m880'i 26m832 fiyatına alabiliyorum, 1500 TL civarı.
    Ancak 27m880 ürünü konsunda bilgim yok, tabanı ve filtresi polinox mu çelik mi? Sanırım su sarfiyatı ve donanım konsunda daha avantajlı. İthal olup olmadığını hiç bi yerde bulamadım

26m832 her yerde çok tavsiye ediliyor, 27m880 modeli bunun üst versiyonu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cercan -- 16 Temmuz 2015; 20:36:27 >

• Tesekkurler..
    7 modelli urunu 1450 gibi fiyata bulunca almaya niyetlenmistim. Ancak karar verene kadar stogu cektiler..

Zaten hep aklimdaki model 6 programli, alman mali olan, celik tabanli model.. Satinalma arifesinde tekrar temasa gecerim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    hocam sn26m832tr ye alternatif bir ankastre bulaşık makinesi söyleyebilir misiniz. ankarada satış noktanız varmı. son olarak 26m832tr nin boschtaki muadili nedir
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    fiyat farkı olmadan geliyor ankaraya anladığım ?
    ödeme ne şekilde oluyor o zaman hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: stouuiop

kentpark avm siemens bayisine gidip fatih beyi bulun gereken kolaylığı yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserkut

quote:

Orijinalden alıntı: stouuiop

kentpark avm siemens bayisine gidip fatih beyi bulun gereken kolaylığı yapacaktır.

forumdan yönlendirdiler derseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.