Şimdi Ara

navigasyon cihazına harita alma. ACİL YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

navitech VR M552 cihazım var. yaklaşık 1 sene önce aldım. cihazlarımı devamlı güncel tutarım. abu cihazı da güncelleştirdim. ancak galiba güncel Türkiye haritası hariç bir sürü şey yükledi. sesler v.s. ama bana asıl lazım olan güncel harita. bunun için naviextrası kurcalayınca güncel haritayı tek yükleme seçeneği ile 15 dolara satıyor. piranha leon navigasyonumu ücretsiz 4 sene güncelleştirmiştim. yeni cihazımı ücret vermeden güncelleştirmenin yolu yok mu?

saygılar...

• elcas kullanıcısına yanıt
    Bugün firma ile iletişim kurun; cihazınız için daha güncelleme hakkınız olduğunu düşünüyorum.

Navitech & Delco
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Bugün firma ile iletişim kurun; cihazınız için daha güncelleme hakkınız olduğunu düşünüyorum.

Navitech & Delco

15 doları verdim. zaten yılda en fazla bir kere harita yüklüyorum. çok dert etmedim açıkçası. beni çok fazla memnun eden bir cihaz.

herkese saygılarımla...
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Aynı cihaza sahibiz. Bu akşam tekrar güncellemelere baktım ama sorun yaşamadım. Ben yine de firma ile iletişime geçmenizden yanayım.
    Iyi bayramlar diliyorum.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,
    Aynı cihaza sahibiz. Bu akşam tekrar güncellemelere baktım ama sorun yaşamadım. Ben yine de firma ile iletişime geçmenizden yanayım.
    Iyi bayramlar diliyorum.
    Saygılar.

hocam güncelleme yaptı da 2015 1. çeyrek haritasını yüklemedi. ben de aldım. gereksiz gereksiz şeyler yükledi. piranha kullanırken harita yüklüyordu. 4 yıl yüklemişti galiba. cihazdan çok memnun olduğum için 40 tl sorun değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.