Şimdi Ara

MAKSIMIM 400 450 TL'YE EN IYI TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar kaliteli bi tablet ariyorum ariza cikarmayacak maksimum 400 450 tl olacak. Onerileriniz icin simdiden cok tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reeder a7si ve a8 alın 450 tl lması lazım gecensene almıştım cok güzel ve sağlam telefondur
  • Aynen max 400 tl,10" ekranlı ,arka kamerası olan bir tablet arıyorum.Çocuk oyun için kullanacak sadece.
  • Samsung Galaxy Tab 3.7.0 Alabilirsiniz. Ben aldım ve çok memnunum. Cihaz birkaç defa yere düştü birkaç damla sıvı teması oldu 2013 son aylarında aldım hala ilk aldığım gibi çalışıyor. Aşırı derecede menunum. Ayrıca ısıya maruz kalınca da birşey olmuyor. Örneğin 23 Nisan gösterilerinde çekim yapmak için götürmüştüm 45 dk - 1 saat filan güneşe maruz kaldı. Sadece ekran kilidi ni açma tuşuna basınca 2 - 3 saniye sonradan ekran çalışmaya başlıyor ama bu olay sadece uzun süre güneşe maruz kalınca oluyor. Ürün Özellikleri : 1.2 GHz DualCore işlemci , Ram 1 GB , 7.5 İnç Büyüklük , 3 Megapiksel Arka Kamera , 1.2 Megapiksel Kamera (Kamera çözünürlüğü düşük olmasına rağmen çok net fotoğraflar çekilebiliyor) , GPS : Var , Wifi (Kablosuz İnternet'e Bağlanma): Var , Bluetooth: Var , Andorid Sürümü 4.4.2
  • Asus me176c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sag olun hocam ayrintili cevabiniz icin

• casper alma kardes dokunmatigi cabuk bozuluyo en azindan benim eski casper tabletiminki cabuk gitti. Digeri hakkinda bilgim yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.