Şimdi Ara

Starcraft 2 Battlechest PC DR 69,99

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Blizzard yeni starcraft 2'nin yeni ek paketi duyurması ile birlikte sc2 battlechest indirime girmiş aralın sitesinde stok gözükmüyor. Arşivlik olarak düşündüğüm için ben satın aldım.

http://www.dr.com.tr/oyun-konsol/starcraft-2-battlechest-pc//oyunlar/aksiyon-macera/aksiyon/urunno=0000000632372

• Sanırım WoW Battlechest'de indirimde. D&R mağazasında görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. İlk çıkanlardan v1 v2 v3 versiyonu var. Yeni kutu olarak çıkan v4'e sahip değilim. Starcraft battlechest ile birlikte alasım var
  • Kutudan çıkan kitap Türkçe mi acaba?
  • taytaylan kullanıcısına yanıt
    ingilizcedir. Blizzard malesef türkçe destek vermiyor.
  • genelde serilerde hiç birisi ilki kadar olmuyor ama bu oyun harbiden bir başka. çocukluğumuz bununla geçti. kaç defa baştan başlayıp bitirdim bilmiyorum. 2. side harbiden harika olmuş. almamak için zor tutuyorum kendimi alsam mı ne yapsam bilemedim

edit : hepsiburada da daha ucuz ancak kargo ne kadar bilemiyorum
    edit 2 : 4,5 tl kargo ücreti. yani hepsiburada daha uyguna geliyor

http://www.hepsiburada.com/starcraft-2-battlechest-pc-p-GAMEARAL011438?wt_gl=cpc.elk.ev-elektronigi.konsol.pla&gclid=CjwKEAjwiZitBRCy0pb3rIbG9XwSJACmuvvzB_FqQVdwUqZmJXCH3GXAAp5NaP20wx5kLY0xAr4hqRoCBIXw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 16 Temmuz 2015; 0:28:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

genelde serilerde hiç birisi ilki kadar olmuyor ama bu oyun harbiden bir başka. çocukluğumuz bununla geçti. kaç defa baştan başlayıp bitirdim bilmiyorum. 2. side harbiden harika olmuş. almamak için zor tutuyorum kendimi alsam mı ne yapsam bilemedim

edit : hepsiburada da daha ucuz ancak kargo ne kadar bilemiyorum
    edit 2 : 4,5 tl kargo ücreti. yani hepsiburada daha uyguna geliyor

http://www.hepsiburada.com/starcraft-2-battlechest-pc-p-GAMEARAL011438?wt_gl=cpc.elk.ev-elektronigi.konsol.pla&gclid=CjwKEAjwiZitBRCy0pb3rIbG9XwSJACmuvvzB_FqQVdwUqZmJXCH3GXAAp5NaP20wx5kLY0xAr4hqRoCBIXw_wcB

ya bende bu ara boyle bşrşey almak istiyordum tamda yeni oyun öncesi ilk iki oyuna sahip plmuş oluyorum bu oyunun ilacı hep sıkıntı.

yanlız bir sorum olacak bunu alırsam 3. paketi sorunsuz yükleyebilirim değil mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. paket güncelleme şeklinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. 3. pakkette aynı mantık olacaktır muhtemelen. hatta bana göre 3. paket sadece 1. paketle bile çalışabilmeli ama konusu olan bir oyun olduğu için bir şey de diyemiyorum. Lafın kısası muhtemelen bu sürümle 3. paketi de sorunsuz olarak oynayabiliriz.
    dediğiniz gibi ilaç konusu da sıkıntılı bu oyunda. Tamam korsana karşıyız ama maalesef fiyatlar malum işte ülkemizde Ama böylesine bir oyun için kesinlikle korsan falan alınmamalı. Sonuna kadar hakediyor adamlar orjinal oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

2. paket güncelleme şeklinde gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. 3. pakkette aynı mantık olacaktır muhtemelen. hatta bana göre 3. paket sadece 1. paketle bile çalışabilmeli ama konusu olan bir oyun olduğu için bir şey de diyemiyorum. Lafın kısası muhtemelen bu sürümle 3. paketi de sorunsuz olarak oynayabiliriz.
    dediğiniz gibi ilaç konusu da sıkıntılı bu oyunda. Tamam korsana karşıyız ama maalesef fiyatlar malum işte ülkemizde Ama böylesine bir oyun için kesinlikle korsan falan alınmamalı. Sonuna kadar hakediyor adamlar orjinal oyunu.

aslında ilk oyunun yerini kesinlikle tutmuyor offline mod aşırı kısa zaten. ilk oyunda ve expension paketinde 3 er ırk da vardı bunda adamlar 3 oyunda 3 ırkı ancak koydular. strateji bakımından haritalar daha geride kalmış ve oynanma süreleri daha kısa, genel olarak sevmedim ama ilk oyunun hatırına takılıyoruz işte :-)

2. oyunda ilk oyun haritalarını yapmışlar onlar bile garip geliyor bana :-)

• selmand kullanıcısına yanıt
    ilk oyunun yerini asla tutamaz zaten. O çok farklıydı. Oyun dünyasında yeni bir soluk bir dönüm noktasıydı. O yüzden 2. oyunu ne yaparlarsa yapsınlar ilkinin tadını veremeycekti. Ama yine de ben beğendiğim bu seriyide. Aynı anda 3 farklı ırk yerine tek bir ırka odaklanmak bence biraz iyi oldu. yani tam olarak o ırkın ruhunu anlayabilir duruma geliyorsunuz. bundan sıkıldım diğerine geçeyim olayı olmaması güzeldi bence. Dediğim gibi bir konu üzerinden ilerliyor ve hepsinin pencerinden ayrı ayrı bakmak ayrı bir güzel. offline mod elbette daha uzun olabilirdi ama sanırım orjinalinde çevrimiçi oyunun zevkine varmak ayrı bir keyif verir. lotr serisi de çoklu oyuncuda çok zevkli oluyordu bu da olacaktır.
    Kısacası starcraft 2 adı altında önüme 1. oyunun haritalarınıda koysalardı benim için tamamdı :D diyorum ya çocukluğumuz onunla geçti. ateriden bilgisayara geçiş sürecinde ilk adımdı fifa 98 le middown madnesslarla beraber :) Güzel günlerdi valla ne bileyim o günlerin hatrına her şey kabul :)

• sc2 sevenleri görmek güzel bir sorum olacak bu battlechest in içinde neler bulunuyor peki ? bildiğim kadarıyla sc2 nin wings of liberty heart of the swarm ve yeni gelecek olan legacy of the void var. bu battlechest te ilk iki oyun var sanırsam ?
  • 3. oyun bunlara gerek duymuyor, bilginize
  • WYHRZ9-EHF4-TDX9DW-K7MX-PYPFG7 Starcraft 2 guest pass
    Z64JRM-76RX-PXK7C9-EBYD-J29FDT wow guess pass

mağazalarda da indirim geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

WYHRZ9-EHF4-TDX9DW-K7MX-PYPFG7 Starcraft 2 guest pass
    Z64JRM-76RX-PXK7C9-EBYD-J29FDT wow guess pass

mağazalarda da indirim geçerli

Hocam bunlar nedir.

• selmand kullanıcısına yanıt
    içerisinden çıkan diğer kodlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.