Şimdi Ara

HTC Desire serisi yeni üyelerine kavuştu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC Desire serisi yeni üyelerine kavuştu

Bu yıl One M9 amiral gemi modelinden istediği verimi alamayan HTC, durumu biraz toparlamak adına Desire serisini güçlendirmeye devam ediyor. Seriye 4 yeni giriş seviyesi model daha eklendi. 

HTC'nin yeni akıllı telefonları Desire 626, Desire 626s, Desire 526 ve Desire 520 şeklinde sıralanıyor. Yeni modeller daha çok operatör kampanyaları ile dağıtılacak şekilde tasarlanmış ve donanımda buna göre belirlenmiş. 

Modellerde Cortex-A7 tabanlı 4 çekirdekli Snapdragon 210 yongaseti, 8MP çözünürlüğünde arka kamera, Android 5.1 işletim sistemi, Sense 7 arayüzü, LTE altyapı desteği, 2TB'a kadar microSD desteği, 2000mAh gücünde batarya, WiFi, Bluetooth 4.1 şeklinde özellikler ortak. 

Farklı olarak Desire 626 modelinde 5 inçlik 720p ekran, 1.5GB RAM, 5MP çözünürlüğünde ön kamera ve 16GB kapasite bulunuyor. Desire 626s modelinde ise 5 inçlik 720p ekran, 1GB RAM, 2MP çözünürlüğünde ön kamera ve 8GB kapasite bulunuyor. 

Desire 526 modeline geldiğimizde 4.7 inçlik 960x540 piksel çözünürlükte ekran, 1.5GB bellek, 2MP çözünürlüğünde ön kamera ve 8GB kapasite görüyoruz. En alt seviye Desire 520 modelinde ise 4.5 inçlik 854x480 piksel çözünürlükte ekran, 1GB RAM, 2MP çözünürlüğünde ön kamera, 8GB depolama kapasitesi bulunuyor. 

Yeni modellerin fiyatları hakkında bir açıklama yapılmadı ancak ABD'de operatörler üzerinden dağıtılacak. HTC'nin ürünleri global pazara çıkarıp çıkarılmayacağı bilinmiyor.   

• Hep aynı Tip. Pardon Tipsizlik.
    HTC ve Sony dış görünüşe en az emek harcayan firmalar ne yazık ki.

• çöpü bile ne paralara satmaya kalkarlar sonra zarar açıklarlar beter ol htc geber de helvanı yiyelim
    yıl 2015 hala bu telefonlar üretmek akıl karı değil inatla yapıyorlar sonra satış yok niye eşek aklı ile iş sonuç bu ya bu kadar ceo yönetim kurulu vs hangi kafa ile yaşıyorlar ben anlamıyorum onları maliyet vs diye dandik ürün sunuyorsun o da gitmiyor

• Haber başlığı şöyle olsa daha iyi olurdu

"Htc Yeni Çöplerine Kavuştu"

• m8 kullandım bı dahada htc ıle ısım olmaz,bu batarya ozurlu ve hep ederınden 200-300 lıra pahalıya satılan telefonlar yuzunden ınsallah..

B
    A
    T
    A
    R
    S
    I
    N
    I
    Z

• Bu kafa ile devam ederse batmaya mahkum .

• kesin. htc nin sahibi öğrenciyken kalın çerçeveli gözlük kullanmış..

• Şu alttaki HTC logosunu yok et sanal tuşları oraya koy. Bu tasarımla ne tür bi başarı bekliyorsunuz ya.

• ibodan şarkı armagan ediyorum.

o eski haaalinden eser yok şindddiiiiiii. :D

• sd 210 lu bu modeller türkiyede 1000 liraya satılır artık. yazın önüne arkasına her yerine HTC yazın modellerin, yetmez yan çerçevelere de yazın. arka kapağı çıkan telefonun kapak içine de yazın. fotograf çekelim silik şekilde HTC yazısı gözüksün. HTC leyin her yeri. özürlüler.

• Tanıtmasaydın daha iyiydi vallahi... Acaba hangi kullanıcı kitlesini amaçladın bu ürünün ile ? Kendi çalışanlarına vermeye utanır insan...

• Bir ara yatırımcılarına söz vermişlerdi düzelteceğiz herşeyi diye.
    Hatta özür bile dilemişlerdi bahsi geçen haberde.
    Şimdi özrü kabahatinden beter olmuş.
    Arayüz malzeme kalitesi güzel fiyat ekran çerçeve oranları kötü.
    En son m9 plus ı mediatek işlemci ile çıkarıp m9 un üstünde fiyattan satmaya çalışmaları anlaşılır gibi değil.
    Fiyat ve ekran çerçevesini düzeltmeleri gerektiğini umarım anlarlar.
  • 2000 mah pil nedir yahu? Şuan kıçı kırık çin malı telefonlarda bile 2500 den aşağı düşmüyor

• artık HTC çöp üretmesin :S

• htcyi seviyorum ama bu tasarımlar ne abi . o bantı kaldır ya da bat

• Desire 526 almayi dusunuyorum kullanan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.