Şimdi Ara

This War of Mine'ın mobil sürümü nihayet yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• This War of Mine'ın mobil sürümü nihayet yayımlandı 

Geçtiğimiz yılın kasım ayında masaüstü kullanıcılarıyla buluşan This War of Mine, nihayet mobil oyuncuların da beğenisine sunuldu.

Dramatik yönüyle dikkatleri üzerine çeken bu oyunda savaşın gölgesinde hayatta kalma mücadelesi veren masum insanların hikayesine konuk oluyoruz. Bombaların yerle bir ettiği iki boyutlu bir dünyada geçen oyun görsel anlamda mükemmeli vaat etmese de pek çok oyuncunun ruhuna işleyecek bir deneyim sunmayı başarıyor.

Savaşın bir de trajik yönünü görmek isteyen oyunculara önerebileceğimiz This War of Mine'a aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz. Çıkışı şerefine %33'lük bir indirimle karşımıza çıkan mobil sürümün iPad ve Android tabletler için optimize edildiğini hatırlatalım. 

• Arkadaşlar oyun Türkçe olarak çıktı. Onu da ekliyeyim...

• Ekliyeyim diyosunda 22 TL nedir kardeşim bizim insanımız steamde bu parayı oyunlara vermeye çekiniyorken 22 TL sınırın çok çok üstünde
  • Commandos mobil sürümünü beklerim.
  • çok beklediğim bi oyundu ama 22 tl nedir umarım indirime girer bu oyunu korsan oynamak istemiyorum
  • Note4 icin uyumlu degil diyor.gaza geldim alayim dedim hevesim kursagimda kaldi.mail attim bi siteye yonlendirdiler ordada 10€ diyor.insallah yakin bi zamanda uyum sorununu hallederler

• 22 lira mi? Korsanini bulucaz maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun tabletler için çıktı apk ile telefonda açmak mümkün olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS3'te oynadığım en iyi oyun The Last of Us idi. Ve halen öyle. Hatta oynadığım en iyi oyundur.
    Mobil'dede oynadığım en iyi oyun bu oyundur.
    The Last of Us tarzı birşey. Ondada böyle. Karıştırıyorsun ediyorsun birşeyler yapıyorsun kendin üretmeye çalışıyorsun vs. Bu yönden çok benzettim ve oyunu çok sevdim.
    Hayatta kalmak kolay da değil; dikkat gerektiriyor.

Neyse harbiden çok güzel oyun.. :)
  • Böyle büyük oyunların mobilde oynanabiliyor olması güzel bir şey.

Şarjı su gibi içer kanımca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.