Şimdi Ara

2015/2016 SEZONU LİG TV İÇİN NE KADAR TEKLİF ALDINIZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
3.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 2015/2016 sezonu için yeni fiyat alan var mı arkadaşlar ??? ben en geçen sene 3 ay ücretsiz 6 ay 72 son 3 ayda indirimli kullandım geçen ay eskiden 45 tl ye izliyordunuz şimdi 48 yapalım 12 ay dediler kabul etmedim..Eylül ayında taahhüdüm doluyor yakın zamanda arayıp bi pazarılk yapacağım

• Ben gecen yil 6 ay ucretsiz 6 ay 72 izledim hd dahil sanmiyorum buna yakın fiyat versinler ne kadar yıldız oyuncu o kadar zam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyonlar peketi için 3 ay ücretsiz 9 ay 68 TL ve 3 ayda belgesel veya spor extra hediye teklif edildi.Ama kabul etmedim yeni teklif bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene 3 ay ücretsiz 1 ay 52,90 6 ay 61,90 2 ay 28,90 hd degil tüm süperlig Maçları Artı belgesel yıl içinde bir ay dondurdum sezonun ilk üç Haftasını sanırım izlicem ondan sonra bakacaz...

• Arkadaşlar bu lig tv yi cepten yalnızca normal lig tv abonelerimi izleyebiliyor

• Şampiyonlar paketi için Eylüle kadar hediye, 12x48 dediler kabul etmedim.
  • Giriş Paketi + Belgesel + Spor Paketi + Şampiyonalar Paketi ilk 4 ay ücretsiz (3 ay full hediye).

4 aydan sonra 67,90 TL
  • ben lig tv için fıyat sordum bana 3 agustosta paket fıyatları guncellenecek su an yardımcı olayız dedıler
  • mediamarkt paketim 3 eylülde bitecek onun için fiyat alayım dedim. fiyatlarımız güncellenecek ondan şu anda bi paylaşım yapamıyoruz dediler. ancak ısrar edince isterseniz şu andaki yaklaşık 2 ay bedavanızı iptal eder şimdi bir sözleşme yaparız şampiyonlar paketini 432 TL'ye veririz dediler hemde eutelsat üzerinden. kredi kartı kampanyası mı ne varmış. Çok kararsız kaldım beklemeli miyim yoksa yardırmalı mıyım?
  • Kredi kampanyası var 432 TL fakat o fiyata Giriş paketi dahil değil. Onu da sorsaydınız daha iyi olurdu. Ben de geçen sene MediaMarkt dan Şampiyonlar Paketini 400 TL aldım. Bu sene Şampiyonlar paketi ve giriş paketi olarak 3 ay ücretsiz 9 ay 68 TL teklif verdiler ben de kabul etmedim
  • Bende MediaMarkt' dan aldım ancak 560 liraya mal oldu 400 liraya nereden aldınız vanguarde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanates

Merhaba 2015/2016 sezonu için yeni fiyat alan var mı arkadaşlar ??? ben en geçen sene 3 ay ücretsiz 6 ay 72 son 3 ayda indirimli kullandım geçen ay eskiden 45 tl ye izliyordunuz şimdi 48 yapalım 12 ay dediler kabul etmedim..Eylül ayında taahhüdüm doluyor yakın zamanda arayıp bi pazarılk yapacağım

Beni daha arayan olmadı eylülde doluyor benimde bakalım ne teklif edecekler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzkara

mediamarkt paketim 3 eylülde bitecek onun için fiyat alayım dedim. fiyatlarımız güncellenecek ondan şu anda bi paylaşım yapamıyoruz dediler. ancak ısrar edince isterseniz şu andaki yaklaşık 2 ay bedavanızı iptal eder şimdi bir sözleşme yaparız şampiyonlar paketini 432 TL'ye veririz dediler hemde eutelsat üzerinden. kredi kartı kampanyası mı ne varmış. Çok kararsız kaldım beklemeli miyim yoksa yardırmalı mıyım?

Kredi kartı kampanyası nedir ? Tam bilginiz varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: oguzkara

mediamarkt paketim 3 eylülde bitecek onun için fiyat alayım dedim. fiyatlarımız güncellenecek ondan şu anda bi paylaşım yapamıyoruz dediler. ancak ısrar edince isterseniz şu andaki yaklaşık 2 ay bedavanızı iptal eder şimdi bir sözleşme yaparız şampiyonlar paketini 432 TL'ye veririz dediler hemde eutelsat üzerinden. kredi kartı kampanyası mı ne varmış. Çok kararsız kaldım beklemeli miyim yoksa yardırmalı mıyım?

Kredi kartı kampanyası nedir ? Tam bilginiz varmı

Kredi Kartı kampanyası Türksat üzerinden HD alma şansı yok ,

• Araplar satın aldı fiyatları iyice tavan yaptılar. Dün akşam konuştum müşteri hizmetleriyle geçen sezon ilk 4 ay 25 TL sonraki aylar 50 TL ve 2015 haziran temmuz aylarında 20-25 TL arası maçsız lig tv şeklinde anlaşmıştık. 23 TL fatura geldi bu 2 ay için. Yani geçen sene ortalama 37,17TL den Şampiyonlar paketi + sinema ve belgesel kanallarını sd yayın olarak izledim. Dün akşam verdikleri fiyatsa tam bir komedi. Giriş paketi 15 TL + 60 TL şampiyonlar paketi ve 12 ay taahhüt ettiğimde bu fiyat olacak. Aylık 75 TL'ye 5 takımın maçını sd olarak izleyeceğim. 2 farklı müşteri hizmetleriyle görüştüm ikisi de aynı fiyatı verdi. Aslında ilki biraz indirim yapmıştı :)
    Giriş paketi olmadan hiçbir paket satılamıyormuş. Giriş paketi Türksat üzerinden ulusal kanallar ve radyo kanalları. Bedava olan bir hizmetten aylık 15 TL talep ediyorlar anlamadım gitti. İtiraz ettim tabiki. 2-3 içinde aramazlarsa iptal edicem. Bu fiyatlardan kesinlikle yenilemem. Kombine alırım daha iyi...
  • arkadaşlar biraz önce iptal biriminden teklif aldım
    geçen yıl sd olarak kullandığım yayınları yeni bir uydu alıcısı ile hd olarak değiştirerek
    lig tv şampiyonlar hd + giriş paketi hd olacak şekilde

ilk 4 ay 45,49 tl
    sonraki 6 ay 75,98 tl
    son iki ay 21 tl olacak şekilde 12 ay taahhütle 679,84/12 = 56 tl ye gelmiş oldu sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozbey48

arkadaşlar biraz önce iptal biriminden teklif aldım
    geçen yıl sd olarak kullandığım yayınları yeni bir uydu alıcısı ile hd olarak değiştirerek
    lig tv şampiyonlar hd + giriş paketi hd olacak şekilde

ilk 4 ay 45,49 tl
    sonraki 6 ay 75,98 tl
    son iki ay 21 tl olacak şekilde 12 ay taahhütle 679,84/12 = 56 tl ye gelmiş oldu sizce nasıl?

Pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurfe

Bende MediaMarkt' dan aldım ancak 560 liraya mal oldu 400 liraya nereden aldınız vanguarde ?

hangi mediamarkt dan aldınız acaba
  • cihanunal Ümraniye MediaMarkt' dan turancevik1 nickli arkadaş' dan aldım.
  • Bende bugun 600 TL yıllık paket aldım. Giriş + 2 keyif + sampiyonlar paketi + HD . kredi kartına 9 taksit. Aylık 50 TL ye geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.