Şimdi Ara

Oyun Odası Bu Akşam 22:00'da Canlı Yayında!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Oyun dünyasından isimleri konuk ettiğimiz Oyun Odası programı bu akşam canlı yayında sizlerle olacak!

Türkiye'nin ilk bilim-kurgu/korku oyunu Solarix'in yapımcısı Pulsetense Games'in kurucusu Barış Tarımcıoğlu ile gerçekleştireceğimiz söyleşi bu akşam 22:00'da Twitch kanalımızda canlı yayınla ekranlarınıza gelecek.

Canlı yayınımıza Twitter üzerinden #oyunodasi hastagi ile katılabilir, soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Twitch kanalımız: twitch.tv/bolumsonucanavari

''

• Sorularımızı direk sorarsanız yayında güzel olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • talha'nın söyleşi yeteneğinden uzak söz kesmelerle devam eden söyleşilerinden uzak duruyorum. özellikle o oyun muhabbetinde yaptıklarını yeterince itici buldum. umarım kendini daha iyi yönde geliştirir ve karşısındakini dinler.

• ilk sorumu şimdiden sorayım oyun Türkçe Seslendirmeli olacak mı ve ayrıca Xbox 360 Gamepad i titreşimli olarak destekleyecek mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: ardaq

talha'nın söyleşi yeteneğinden uzak söz kesmelerle devam eden söyleşilerinden uzak duruyorum. özellikle o oyun muhabbetinde yaptıklarını yeterince itici buldum. umarım kendini daha iyi yönde geliştirir ve karşısındakini dinler.

Nickinin son iki harfisin.. =)

• Talha Abi varsa zaten cok keyifli olacaktir,her seferinde de boyle ilgi cekici konuklar yenirse program tadindan yenmez olur.Birde su Oyun Muhabbetinde olan alttan gecen twitler olursa kremanin ustundeki visne

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten çok güzel bir canlı yayın oldu, teşekkürler Talha abi. Kesinlikle Solarix'i alacağım, sırf destek olsun diye.

• Umarım Talha hakkındaki ön yargınız kırılmıştır.Gayet güzel bir söyleşi oldu.Yapımcı her şeyi gayet güzel açıkladı.Herkes'in söylemek istediklerini söyledi.

• Tekrar linki nerede talha kardeş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • canlı yayının tekrarını vereceksiniz değil mi? izleyemedim ben

• Söyleşi çok güzeldi, çok keyifliydi, teşekkür ederim ama chatte söyleşiyle ilgilenen izleyici sayısı %5 falandı. Gereksiz gereksiz muhabbetler döndü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.