Şimdi Ara

Razer Ouroboros Oyuncu Mouse 399 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.473
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyuncu mouseları ile ilgileniyorsanız iyi fiyat.

http://www.hepsiburada.com/razer-ouroboros-kablolu-kablosuz-oyun-mouse-p-BD800353

• D&R da 360 liraya gördüm yanlış hatırlamıyorsam şubat ayıydı. Takip ederseniz orası indirm yapıyor oyun aksesuarlarında belli zmanalarda
  • yandım anam.
  • 39 a duserse alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz isteyene Logitech G700 G700s tavsiyemdir. Kabloluda G502 tek secenek.

Razer'in deathadder'dan baska basarisi yok mouse konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Kablosuz isteyene Logitech G700 G700s tavsiyemdir. Kabloluda G502 tek secenek.

Razer'in deathadder'dan baska basarisi yok mouse konusunda.

2 senedir g700 kullanıyorum, aşırı memnunum.

tek sıkıntısı mmorpg lerde sağ tuşa basılı tutmaktan kendisine yer yaptı içeriden. ben de açıp araya destek koydum sorum çözüldü.
  • Oyuncular icin gereklidir de 400 de baya fazlaymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayram harçlığı aldık diye gözünüz olmasın

• Razer, Deathadder hariç ve birkaç tanınan ürünü hariç başarı elde edemedi. Ouroboros çok iyi bir ürün değil fiyatına göre. Yani gereksiz konu (sıcak sayılmaz).
  • Adami kendi vuruyo heralde mouse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • all in one bilgisayarlar vardır ya hani her şey monitörün içerisindedir kasası yoktur bu da ondan sanırım. buna monitör taksak kasaya falan gerek kalmaz heralde bu parayı verdikten sonra
  • bunu havaalanına salsak uçarmıki??
  • 400 lira olsaydi almazdim ama 399 lira oldugu icin 20 tane aldim bayramda eve gelen coluk cocuga dagitcam

• Beyler bilim bilmeden konuşmayalım. Bu mouse ın altında hdmi girişi var. Monitöre bağlayıp direkt oyun oynayabiliyorsunuz.

• alacaklar amazondan yarı fiyatına alabilir.
  • ben bu paraya ekran kartı arıyorum.
  • Ne gerek var böyle mouse'lara anlamadım. 8200 dpi oluyor da ne oluyor . 400 dpi oynuyoruz en fazla. Alıp yine 400 e ayarlayacağız nasılsa. Ben 25 Tl.lik mouse m ile mutluyum. Sadece mousepad eskidi düzgün bir şey almam lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Ne gerek var böyle mouse'lara anlamadım. 8200 dpi oluyor da ne oluyor . 400 dpi oynuyoruz en fazla. Alıp yine 400 e ayarlayacağız nasılsa. Ben 25 Tl.lik mouse m ile mutluyum. Sadece mousepad eskidi düzgün bir şey almam lazım.

Ben 8200 dpi kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Ne gerek var böyle mouse'lara anlamadım. 8200 dpi oluyor da ne oluyor . 400 dpi oynuyoruz en fazla. Alıp yine 400 e ayarlayacağız nasılsa. Ben 25 Tl.lik mouse m ile mutluyum. Sadece mousepad eskidi düzgün bir şey almam lazım.

Oynadığınız oyuna bağlı. Ben kendi oynadığım pyuna kasıtla 400 dpi oynuyorum hiç fazlasına da oynamadım. Deneme amaçlı 800 dpi falan yaptım ama ingame sens düşürdüm bu seferde. 2400 dpi yaptım ingame sens iyice düşürdüm. Alışamadım 400 dpi ve 2.5 ve ya 2.7-2.8 sens aralığı mutluyum. Sadece mosue pad lazım. Hem uygun fiyat hem düzgün bir şey :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Atma ziyaaa o dpi değerinde kullanman için sens/acc.'ın sıfıra yakın olması gerekiyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.