Şimdi Ara

Çocukluğum aklıma geliyor SİLKROAD denince

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be . bi zamanlar cocuktum şu oyunu okadar cok oynuyodumkı rüyalarıma bile giriyodu , okuldan kaçar oynardık ne bilim duygulanıyor insan ismini bile gördüğünde . ben şahsen cok duygulanıorum cok güzel anılarım canlanıyor ve hepsi de eskide kalmış anılarım ... güzel günlerimiz geçti bu oyunda güzel dostluklar kurduk , tatlı kaçamaklar yaptık . güzeldi .. hiç unutmam 2012 senesinde 68 lv. Two Handed Swordum vardı cave de mbota koymuştum geceleri takılıodu , beleş bottu dediler soyarlar felan ama ben 1 ay kullandım hiç bir şey olmadı , neyse kasılıorum gecenın bı yarısı bi oturdum başına pc nin şak anında seal of moon 70lv. two handed sword düştü silahında levelleriini tam hatrlamıyorum 72 olması lazım büyük ihtimalle 64 lüğün 70 liği vardı yalnış hatırlamıosam sonra 72 de değişiodu silah neyse bi sevindim sevindim böyle dünyalar bnm oldu . neyse gittim bankaya koydum moonu koyarkende bi +4 bastım , ulan okadar mutluyum ki bi koydum kafamı yastığa kalktığımda silah yoktu , soymuş namussuzlar sonrada oyunu bıraktım ztn :(

• 2012'de de oyun ölüydü be dostum. Keşke şöyle 2007'lerde falan oynasaymışsın.
  • en son oynadıgım sene 2012 ydi onu belirtmek istedim aslında :) 2009 felan oynamaya başlamıştım ama 10 numaraydı :)
  • O zamanlar oynamıyordum, fakat 100 cap'i herkes beğeniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır aklımdaydı şu oyun girip oynayım diyordum, pvp server deneyip 5-10 dk sonra silmistim. bugün tekrar heveslenip sro-r indirdim adamlar silkroaddaki hatalarını görüp baya bi düzeltmişler, bi günde görevlerle 34 level oldum eskiden sabahtan akşama kadar oynayıp zor güç 20 level yapmıştım, diğer günde gidip arkadaşlarıma hava atmıştım

• 80 capta başlamıştım. Gaymax işin b.kunu çıkarınca bırakmak zorunda kaldım

• Vay be sene 2006 idi biz ne oynardık enson 10-15 tane karekterim vardı 2013 de bibakayım dedim adamlar hepsini silmişler tabi 2011 kadar 5 yıl iyi oynadım guild 50 kişi vardı 5-10 bayandı onlar unıye kalankılarda askere gidince sro defteri de kapandı

• hayatımın en güzel en renkli günleriydi diyebilirdim kervan felan cekıyorduk felan çakilerin ordan karşıya gecerdik jangana gecerdik bide orda ustüne o aslan boss cıkardı bide o götürürddük , cok oldu urichiye denk geldiğim ulan ne güzel günlerdi dw de urichi bi cıkardı o banditlerin orda boz bütün kervanı bas berserki haldır haldır uruchi arardım
  • Sorma ya çok güzeldi :(( Şimdiki halini görünce valla üzülüyorum çok iyi oyundu ya :((
  • interfazil İ kullanıcısına yanıt
    kesinlikle :) nerde o eski online oyun heycanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

O zamanlar oynamıyordum, fakat 100 cap'i herkes beğeniyor.

100 cap efsaneydi dostum. Medusa kapışmaları vs. Tek sıkıntı cave e yürümenin uzun olması

• MalıArapFaiktenAlıyoduk kullanıcısına yanıt
    Oyuna geri dönüş yaptığımda 110 cap'in sonlarıydı. mBot ile cave'e script hazırlama çilesini çektim yani.
  • o cave neydi ya odalar felan , yeminlen 20 dk mı alıyodu kasılma yerine giderken ... en güzelide varya kasılırdık felan kafamızdaki itemi yapar dw ye giderdik kapı önünde toplanırdı millet pwp ler felan server full dw de takılırdı sonra 1 sene kadar felan semerkand oldu öyle pwp mekanı felan en sonda jangan da btti olay . hey gidi hey ya yaş 10 du cok iyi hatırlıyorum sro oynamak için pederin cepleri tırnaklardım giderdim 1 2 oturur dünyalar benim olurdu
  • Yok mu böyle kasması eski isro kadar zor useri bol bir private ? Bot olsun olmasın farketmez tek aradığım şey bu aralar.Keşke joymax kendine çeki düzen verseydi de bu arayışa girmeseydik :/
  • dostum sro yu yerinde olsam unuturum . 2016 nın ilk çeğreğinde eu Black Desert geliyor . onu bekle
  • Dostum ben zamanında kingdom online'ı bekledim de ne oldu.Emin ol öyle olmuyor.Bunun gibi yüzlerce oyun açılıyor sonra kimsenin haberi olmadan tarihe karışıyor çünkü oyunda ister grafik ister oynayış olsun sana o zevki , o saatlerce pc başında sıkılmadan oturmanı sağlayan hazzı veremiyor.Şimdi diyeceksinki ne saçmalıyor bu :D .Şöyle ; mesela ben silkroadın ilk zamanlarında job yaparken aldığım zevki hiçbir oyundan almamışımdır.Bu job olayının bize verdiği o zevki heyecanı hangi oyun ne şekilde verebilir ki ? Yeni sağlam mmo rpg çok denedim de emin ol bir silkroad olamıyor.Düşünüyorum acaba eskiden oynadığımız için bir anı oldukları için mi bu kadar tatlı geliyorlar diye . Öyle değil malesef.Şimdi koysalar önüme saatlerce yine oynarım.Botsuz da oynarım botlu da oynarım.Job olmasa da oynarım.Fakat tek hata ve en büyük hata parayı basan oyuncu normal oyuncuyu ezer mantığı.Ne zamanki silkroad böyle oldu o zaman bitti.

Ayrıca dediğin oyuna bir göz attım.10 üzerinden 2 alır benden :( .O da senin hatrına ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interfazil -- 23 Temmuz 2015; 5:28:09 >

• eski tadı alamıcagımı biliyorum ama ben bana göre beklemeye ve oynamaya değer bi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: interfazil

Dostum ben zamanında kingdom online'ı bekledim de ne oldu.Emin ol öyle olmuyor.Bunun gibi yüzlerce oyun açılıyor sonra kimsenin haberi olmadan tarihe karışıyor çünkü oyunda ister grafik ister oynayış olsun sana o zevki , o saatlerce pc başında sıkılmadan oturmanı sağlayan hazzı veremiyor.Şimdi diyeceksinki ne saçmalıyor bu :D .Şöyle ; mesela ben silkroadın ilk zamanlarında job yaparken aldığım zevki hiçbir oyundan almamışımdır.Bu job olayının bize verdiği o zevki heyecanı hangi oyun ne şekilde verebilir ki ? Yeni sağlam mmo rpg çok denedim de emin ol bir silkroad olamıyor.Düşünüyorum acaba eskiden oynadığımız için bir anı oldukları için mi bu kadar tatlı geliyorlar diye . Öyle değil malesef.Şimdi koysalar önüme saatlerce yine oynarım.Botsuz da oynarım botlu da oynarım.Job olmasa da oynarım.Fakat tek hata ve en büyük hata parayı basan oyuncu normal oyuncuyu ezer mantığı.Ne zamanki silkroad böyle oldu o zaman bitti.

Ayrıca dediğin oyuna bir göz attım.10 üzerinden 2 alır benden :( .O da senin hatrına ^^

Çok doğru tespitler. Eskiden sadece bot'a para vererek 80 olurduk, iyi-kötü bir set dizerdik, 72 level silah düşürüp +5 yapınca havaya uçardık, 80 olduktan sonra skill'leri geri çekip 9 gap yapardık, 150K civarı SP toplanması yeterli olurdu. Sonra ver elini Downhang. İster doğu kapısında job takıl, ister güney kapısında PvP takıl, ister batı kapısında guild war takıl... Eskiden de parası olan eziyordu, ama şu andaki kadar değil. 64 level sun +7'si olan adam bile ha deyince kesemiyordu bizim gibi normal char'ları. Sonra şu EU laneti geldi, 64 level staff'ı çekenler bizi kesmeye başladı. İşte SRO ağacına ilk vurulan balta oydu. Job sisteminin değişmesi, Magic POP sisteminden sun silah düşmesi, proof stone sisteminin gelmesi diğer darbeler oldu. Şu anda hâlâ oynuyorum, alışkanlık olmuş bir kere. Oyun o kadar problemli ki, anlatılamaz. Gittiği yere kadar gideceğim.

• ilk oynadıgımda 2009 du str wizzard yapmıstım sonradan çaktım olayı
  • hocam pwp servermı takılıyorsunuz yoksa orjinalmi ? pwp ise gelirim yani :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.