Şimdi Ara

180 TL Polypad i7 PRO(2GB RAM,Intel atom z2520,7' IPS EKRAN,8GB DAHİLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
3.001
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 180 TL Polypad i7 PRO(2GB RAM,Intel atom z2520,7" IPS EKRAN,8GB DAHİLİ)

http://www.delitilki.com/polypad-i7-pro-7-inc-z2520-1-2-ghz-2-gb-8-gb-android-4-4-tablet-pc.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 14 Ekim 2015; 2:18:04 >

• Geçen hafta okadar araştırdım bu tableti 200tlye n11 den almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7" ve 1024x600 olması kötü .. bence alınacak tablet değil fiyatından bağımsız söylüyorum..
  • 150tl ye 1gb ramli çöplere para verileceğine alınabilecek en iyi fiyatlı 2gb ramli tablet
  • 8" tablet önerecek olan var mı? anneme hediye alacağım. Fiyat aralığım 200-250 TL civarı
  • ilkdostun kullanıcısına yanıt
    paran varsa anneye büyük ekran daha iyi olur
  • Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuşuna göre kuyruğu galiba
  • hızlıaldan çöp alınmaz, 2.el falan gelirse şaşırmayın, 200 TLye dualshock 4 aldım 2. el gönderdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

hızlıaldan çöp alınmaz, 2.el falan gelirse şaşırmayın, 200 TLye dualshock 4 aldım 2. el gönderdiler.

nede olsa iade ederim diye o kadar çok alıp bi bakıp geri gönderen varki. ne yapsınlar güzelce pakeyletip yeniden satıyorlar. tüketici hakkım alırım kullanırım kargo ücretide ödemeden geri gönderirim diyenler yüzünden böyle sorunlar çıkıyor. ne kadar saçma bir olay, bilgiler doğru ise bir yanlışlık yoksa bence tüketici bir bedel ödemeli. en az 4-5 kerede aynı olay benim başıma geldi. iade ürün olduğu besbelliydi. bizede yazık satıcıyada yazık. tüketici olarak satıcıları bu şekilde istismar eden malesef çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

8" tablet önerecek olan var mı? anneme hediye alacağım. Fiyat aralığım 200-250 TL civarı

Sero 8 alabilirsin

Ben kullanıyorum memnunum şahsen 1 gb ram yeter diyosan ekranı çok başarılı. Zaten televizyon üreticisi hisense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODY -- 14 Temmuz 2015; 12:09:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

quote:

hızlıaldan çöp alınmaz, 2.el falan gelirse şaşırmayın, 200 TLye dualshock 4 aldım 2. el gönderdiler.

nede olsa iade ederim diye o kadar çok alıp bi bakıp geri gönderen varki. ne yapsınlar güzelce pakeyletip yeniden satıyorlar. tüketici hakkım alırım kullanırım kargo ücretide ödemeden geri gönderirim diyenler yüzünden böyle sorunlar çıkıyor. ne kadar saçma bir olay, bilgiler doğru ise bir yanlışlık yoksa bence tüketici bir bedel ödemeli. en az 4-5 kerede aynı olay benim başıma geldi. iade ürün olduğu besbelliydi. bizede yazık satıcıyada yazık. tüketici olarak satıcıları bu şekilde istismar eden malesef çok fazla.

orası öyle tabiki ama bir hızlıalda yaşadım bu olayı, netten çok alışveriş yaparım, hızlıal gibi bir siteden 2. el gelmesi hiç hoş değil, müşteri hizmetleri gönderin değiştirelim diyor, bizim buradaki elektronikci ahmet abiyle aranda ne farkı kaldı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

quote:

orası öyle tabiki ama bir hızlıalda yaşadım bu olayı, netten çok alışveriş yaparım, hızlıal gibi bir siteden 2. el gelmesi hiç hoş değil, müşteri hizmetleri gönderin değiştirelim diyor, bizim buradaki elektronikci ahmet abiyle aranda ne farkı kaldı?

ben hızlıaldan telefon aldım 2. el geldi. hepsiburadadan spot aleti aldım 2. el geldi hatta iade ettim yeniden aldım aynı alet yine geldi :)

alıyorlar tableti geri gönderiyorlar. hızlıalın umrundamı geri verir tedarikçiye. e ne yapacak tedarikçi çöpemi atacak ? yada bir işgüzar yüzünden yarı fiyatına teşhir olarakmı satacak ? tabiki hayır.

sırf bi bakayım benim hakkım var diyenler için yazıyorum bunları. yoksa cidden bir problem varsa söylenenden farklı ürün geldiyse o başka.

geçen filtre aldım iade ettim bende benim hatam ama açmadım etmedim filtreyi ölçüyü yanlış almışım görünce geri verdim hepsiburadaya. fakat özellikle elektronikte forumda bile yazıyorlar bir bakalım nede olsa geri veririz diye böyle bir zihniyet olamaz. ürünü açmasan bile gel git kargo parası ödüyor firma. yazık günah kul hakkıdır bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CODY

quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

8" tablet önerecek olan var mı? anneme hediye alacağım. Fiyat aralığım 200-250 TL civarı

Sero 8 alabilirsin

Ben kullanıyorum memnunum şahsen 1 gb ram yeter diyosan ekranı çok başarılı. Zaten televizyon üreticisi hisense

Bu modelden mi bahsediyorsunuz?

http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/hisense-sero-e2281tk-8-quad-core-14ghz-1gb-16gb-tablet-P67850373?cid=604001&gclid=CjwKEAjw5pKtBRCqpfPK5qXatWYSJABi5kTx1mZziRxiYEXpZicyrdnQKPvtyqG_9luRO4Qye78cdBoChLTw_wcB

• Hem bir alıcı hem de bir satıcı olarak söylüyorum, keyfi iade ürünlerde kargo müşteriye ait olmalı. sanalpazardan bir ürün satmıştım ücretsiz kargo olarak. Sanalpazarda elinizdeki toplam ürün adedini de belirtiyorsunuz ilan formatı gereği. Alıcı niye hepsini birden göndermedin diye ürünü iade etti. Halbuki satış bir adet içindi. Durumu açıkladım ama beni bağlamaz dedi. Haram zıkkım olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Geçen hafta okadar araştırdım bu tableti 200tlye n11 den almıştım.

Memnun musun

• POLYPAD = ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Geçen hafta okadar araştırdım bu tableti 200tlye n11 den almıştım.

Memnun musun

Memnunum en azından alınabilecek en ucuz 2gb ramli tablet çöp diyenler alternatif göstersinler neye göre çöp senin 500tl lik limitin vardır adamın 200tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teknik özellik olarak güzel ancak ekran çözünürlüğü çok kötü ve harici olarak kullanmak için HDMI yok. Bu durumda cazibesini yitiriyor bence.

• Geçen yaz intelli tabletlere indirimi vardi hepsiburada'nın, 150 tlye almıştım. bataryası çok dayanmıyor, kamerada çöp, oyun yüklemedim ama ilk aldığımda asphalt 8 kurmuştum akıcı şekilde oynatıyordu, arayüzde de kasma falan görmedim bence fiyata göre iyi bi tablet

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.