Şimdi Ara

LINE, Windows Phone tarafında güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LINE, Windows Phone tarafında güncellendi 

231 farklı ülkeden 370 milyon kişi tarafından kullanıldığı açıklanan popüler mesajlaşma uygulaması LINE, Windows Phone (8 ve 7.5) tarafında yeni özellik ve geliştirmelerle 4.2 sürümüne güncellendi.

Yayınlanan yeni sürümüyle artık favori gruplar oluşturulmasına imkan tanıyan uygulama, aynı zamanda bilinen önemli hatalardan kurtuluyor ve ciddi performans geliştirmeleri kazanıyor.

Ücretsiz olarak sunulan LINE anlık mesajlaşma uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. 

• Sırf haber olsun ana sayfa boş durmasın diye yapmayın şu haberleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen line kullananami kaldi. Hepsi çıktı kullandik hepsi bomboş fıss. Whatsapp varken farklilik yaratmalari gerekiyor. Yada en azından kullanicilarin dikkatlerini çekmeleri şart diyelim ancak kaç kişi whatsapp dışında bir uygulamayi gercekten biliyor vede yukleyip kullaniyorki. Wechat messiyi oynatti dunyanin reklamını harcadi sonuç hüsran. Bazen reklamlarda ise yaramayabiliyor.

• bende hem lumia 735 ve lumia 1520 var bu iki telefon sayesinde aşağıdaki listede verdiğim programları kurup hangisi daha iyi olduğuna baktım
    denediğim programlar
    tango windowsphonede yok ...... buna bakamadım .....
    line
    oovoo
    kakaotalk

wechat
    whatsapp
    viber

deneme sonuçlarından sonra şu anda
    line - skype - agent icq ve oovoo kullanmaya karar verdim

diğerlerini eledim
    whatsappa sıra gelince
    whatsapp ın menüsü ise çok karışık ve çok şarj yiyor 5 gün sonra kaldırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 14 Temmuz 2015; 9:19:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony xperia zl

bende hem lumia 735 ve lumia 1520 var bu iki telefon sayesinde aşağıdaki listede verdiğim programları kurup hangisi daha iyi olduğuna baktım
    denediğim programlar
    tango windowsphonede yok ...... buna bakamadım .....
    line
    oovoo
    kakaotalk

wechat
    whatsapp
    viber

deneme sonuçlarından sonra şu anda
    line - skype - agent icq ve oovoo kullanmaya karar verdim

diğerlerini eledim
    whatsappa sıra gelince
    whatsapp ın menüsü ise çok karışık ve çok şarj yiyor 5 gün sonra kaldırdım

Kimlerle kullaniyorsun bu appleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LINE 4.2.1.698

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/line/9wzdncrfj2g6

Ücretsiz Mesajlaşma, Nerede ve Ne Zaman İsterseniz

Arkadaşlarınızla nerede ve ne zaman isterseniz kendi aranızda veya grup sohbetleriyle ücretsiz mesajlaşın. LINE'ı tüm akıllı telefonlarda (iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry, Nokia), tabletlerde ve hatta bilgisayarınızda bile kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Arama

LINE ile arkadaşlarınızı ücretsiz olarak sesli ya da görüntülü arayabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranıza mesafe koymadan hemen şimdi LINE ı deneyin.

iPhone, Android, Windows Phone, BlackBerry(Sesli Arama) ve bilgisayarlarda (Windows/Mac OS) kullanılabilir.

LINE Sticker’ları

Daha eğlenceli ve anlamlı sohbetler

10.000'den fazla sticker ve ifade ile geniş bir duygu aralığında kendinizi ifade edebilirsiniz. LINE sticker’larıyla daha çok eğlenin.

Orijinal LINE karakterlerinin yanı sıra dünya çapında ünlü karakterlerin sticker’larını bulmak için Sticker Dükkanı’nı ziyaret edin.

Fotoğraf ve video paylaşımından sesli mesajlara

LINE, arkadaşlarınızla fotoğraflar, videolar, sesli mesajlar, konum ve iletişim bilgilerini kolayca paylaşın.

Popüler sanatçılardan ve markalardan son haberleri alın

En sevdiğiniz sanatçıların, ünlülerin, markaların ve TV programlarının resmi hesaplarını arkadaş olarak ekleyin ve yalnızca LINE'da bulunan özel haberleri alın.

Timeline

Sevdiklerinizle hikayelerinizi paylaşmak için Timeline'ı kullanarak metin, fotoğraf, video ve sticker paylaşın.

Şipşak Video

Yalnızca 10 saniyede yüksek kalitede videolar oluşturun! Güzel fon müzikleri ekleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Kolayca arkadaş ekleyin

"Salla!" özelliğini, QR kodunu veya LINE ID’nizi kullanarak hızlıca arkadaş ekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.