Şimdi Ara

4 T0rrentLeech Davetiyesi Karşılığında 1 DivxPlanet Davetiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acilen DivxPlanet davetiyesi lazım biliyorum karsılamaz ama karsılıgında 4 adet T0rrentLeech davetiyesi yollayabilirim.
    Şimdiden sağolun..
    mailim : mmertalp@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahi anlamındaki de -- 4 Aralık 2006; 17:36:15 >

• pardon da bu divxplanet davetiyesini nerede kullanıyorsunuz. acemiyim de
  • www.divxplanet.com sitesine üye olabilmek için kullanıyoruz.
    DivxPlanet şuan en iyi Türkçe altyazı sitesi aradığınız neredeyse herşeyi bulabiliyorsunuz..
    Bana da dizi altyazıları lazım onun için ihtiyacım var inşallah davetiyesi olan birisi çıkar
  • altyazıları indirmek için üye olmak gerekmiyor ama.istek mi yapacaksın?
  • davetiye yok malesef, ya da 8en gormedim. 1 seneyi aşkındır üyeyim.
  • Ben bayadır üyeyim ama nereden bakıyoruz davetiyemiz var mı yok mu ?
    Ayrıca altyazıları üyelik olmadan da indirebiliyorsunuz sadece forum için üyelik gerekiyor.
  • varsa bende verırım hemıde 10 tane tl
  • Davetiye yok! Divx planet forumlarına gidin, yeni başlayanlar için bonus foruma üye olun, oradaki koşulları yerine getirirseniz ana foruma alınıp gerçek üye olabiliyorsunuz. Yabancı dil seviyeniz, daha önce çeviri yapıp yapmadığınız, sinema hakkındaki genel bilginiz, deneme forumundaki üslubunuz ve Türkçe'yi kullanma - yazım kullarındaki tavrınız size gerçek üye olmanız için artı özellikler kazandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 4 Aralık 2006; 23:59:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BAR@N

Davetiye yok! Divx planet forumlarına gidin, yeni başlayanlar için bonus foruma üye olun, oradaki koşulları yerine getirirseniz ana foruma alınıp gerçek üye olabiliyorsunuz. Yabancı dil seviyeniz, daha önce çeviri yapıp yapmadığınız, sinema hakkındaki genel bilginiz, deneme forumundaki üslubunuz ve Türkçe'yi kullanma - yazım kullarındaki tavrınız size gerçek üye olmanız için artı özellikler kazandırıyor.

bence çok iyi bi sistem,
    gerçekten kaliteli bi forum için gerekli böyle bişey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

quote:

Davetiye yok! Divx planet forumlarına gidin, yeni başlayanlar için bonus foruma üye olun, oradaki koşulları yerine getirirseniz ana foruma alınıp gerçek üye olabiliyorsunuz. Yabancı dil seviyeniz, daha önce çeviri yapıp yapmadığınız, sinema hakkındaki genel bilginiz, deneme forumundaki üslubunuz ve Türkçe'yi kullanma - yazım kullarındaki tavrınız size gerçek üye olmanız için artı özellikler kazandırıyor.

bence çok iyi bi sistem,
    gerçekten kaliteli bi forum için gerekli böyle bişey.

keşke DH da da olsa
  • DP deki sistem DH de olsa şu andaki kullanıcılardan yarıdan çoğu, gereksiz topic açmak, topic açarken ve cevap verirken forum kurallarını okumamak, Tükçe'yi katletmek vs. gibi kural hatalarından moderasyona alınırlardı. Moderasyona alınmak; DP terminolojisine göre lisede disipline verilmek gibi birşey
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

altyazıları indirmek için üye olmak gerekmiyor ama.istek mi yapacaksın?

üyeliksiz altyazı indiremiyorum ben
    Nerde hata yapıyorum tıkladığım zaman hata veriyor Üye değilsiniz diye
    Bir daha deniyorum şimdi..

Editt:: Çok Çok teşekkür ederim ben üyelik gerekiyo diye indiremiyorum sanıyodum meğersem yanlış yere tıklıyomuşum şimdi indirdim..
    Çok teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahi anlamındaki de -- 5 Aralık 2006; 16:47:17 >

• quote:

forumdaki uyarı

Lütfen; "Posta kutuma şu geldi, paylaşayım" şeklinde başlık açmayınız, spam sayılabilecek elektronik postaları forumda paylaşmayınız...
    Ve siyasi tartışmalardan kaçınınız...

- Dilimizde "dahi" anlamına gelen "de"nin ayrı yazılması gerekmektedir. Ayrıca dilimiz "w" ve "q" harflerini barındırmamaktadır. Bununla birlikte, "s" harfi süreksiz sert ünsüz değildir ve hiçbir durumda yumuşamaz, sonucunda "herkez" kullanımı hatalı bir kullanımdır. ( Bunları hepimiz biliyoruz, sadece hatırlatmak istedik. )

- "DiVXPlanet Genel Sohbet" odası "chat" odası değildir. Bu odada açılan konular diğer odalarımıza uymayan konulardır. Forum kuralları ve forum ilkeleri aynen bu oda için de geçerlidir. "chat" amaçlı olarak Yahoo, Hotmail, Google gibi içerik sağlayıcılarının "IM" araçları son derece işlevsel araçlardır.

• arkadaşların dediği gibi divxplanetta davetiye yok ama forum adminlerinden zagor dhde de üye ve daha önce burdak bir kaç arkadaşa üyelik açmıştı isterseniz kendisinden bir rica edin derim ben :)

http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=176881
  • en son eylulde gırmıs hocam ugramıyo artık heralde
  • divxplanet forumlarını takip edenler bilir. Zagor orda çok meşgul ve faal biridir. Kendisi de zamanında beni buradan üye yapmıştı. Ayrıcawww.sharebus.com diye bir projeleri daha var. Buraya gelmeye zamanı olduğunu sanmıyorum. Siz yine de bi şansınızı deneyin ama en garantisi yukarıda bahsettiğim şekilde üye olmanız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.