Şimdi Ara

SİZDEDE ADSL HIZI DÜŞÜKMÜ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SON 8-10 GÜNDÜR ANAM AĞLIYOR 256 HIZINDA ADSL KULLANIYORUM 1024 DEN 256 GEÇTİKTEN SONRA MAHVOLDUM BUKADARMI YAVAŞLAR BUGÜN TEST ETTİRDİM 36KBPS GÖSTERDİ MODEMİN FİŞİNİ ÇEKTİM TAKTIM BİDAHA DENEDİM 107 DEDİ TTNETİ ARADIM GENEL Bİ SIKINTI VAR DENİLİYO DOĞRUMU.

• bu günlerde genel sıkıntı olduğu doğru ama senin modemde sıkıntılı sanki markası modeli ne_?
  • Bende normal..
  • Anlamadım, bağlantı hızın 256 mı 1024 mü? 256 ya geçtikten sonra demişsin çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 4 Aralık 2006; 18:05:56 >
  • YA BU ZIKKIM MODEMİ ŞU TELEKOMUN VERDİĞİ ARTİES 102 TİPİ MODEM İNTERNETİ ALALI 20 GÜN OLDU 10 GÜNÜNÜ İNTERNETE BAĞLANMAYLA GEÇİRDİK BUGÜN GİTTİM DEĞİŞTİRDİM KAVGA DÖVÜŞ DURUM GENE AYNI NE YAPAYIM BEN::::
  • limitli mi kullanıyorsun limitsiz mi?
  • SAYIN YARBAYIM ŞU ANDA 256GB DAYIM MODEMİDE DĞİŞTİK BİRAZ ÖNCE TTNETTEN BİRİYLE GÖRÜŞTÜM HIZLAR ŞU ANDA YAVAŞ DİYOR AMA SENİN HIZIN ANORMAL YAVAŞ DİYOR DEDİMYA 36KBPS Bİ SONRAKİ DENEMEMDE 107KBPS BAZEN 196KBPS TEKRAR 50KBPS KAFAYI YİYCEM NERDEN ALDIM BU MODEMİ NE YAPMALIYIM ÇALDIĞIM KAPI KALMADI....
  • SAYIN YARBAY 256 SINIRSIZ BANA YORUM YAPIN NE YAPMAM GEREKİYO.
  • TİTAN06

Belki bölgesel bir problem olabilir, çünkü İstanbul/Acıbademde de benzer bir sıkıntı yaşanmıştı daha önce
  • Üsküdar / İstanbul

Yaklaşık 1 haftadır kablonet ile özellikle akşamları sürünüyordum desem yeridir. Bırakın download'u filan emule ile full açtığım halde upload'um ancak 2 kb/s oluyordu. Hatta zaman zaman 0 kb/s oluyordu ve sıramdakiler düşüyordu. Bu akşam kısmen düzelme var. 5 kb/s - 6 kb/s arasında gzebiliyorum upload'da. Surf de fena sayılmaz.
  • test test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 22 Ocak 2021; 0:27:19 >
  • istanbul kadikoy adsl cok kotu aynen bu son 1 2 haftadir bole oldu
  • inşallah bu yavaşlık yeni hızların habercisidir , ne bileyim çalışma falan yapıyo olamazlar mı
  • Bende gayet normal..
  • quote:

Orjinalden alıntı: flogart

inşallah bu yavaşlık yeni hızların habercisidir , ne bileyim çalışma falan yapıyo olamazlar mı

bence çok iyiniyetlisin..
  • ben beşiktaş tayım , ben de normal
  • quote:

Orjinalden alıntı: flogart

inşallah bu yavaşlık yeni hızların habercisidir , ne bileyim çalışma falan yapıyo olamazlar mı

Sadece hızların değil de, kotaların da artmasının habercisidir inşallah
  • valla download da yükseliyor ama gezerken 256 ile pek de farklı değil 1024 , bilmiyorum belki sitelerle alakalıdır ama , download da da 100 göremiyoruz , genelde 80 max 90 oluyor , yani şubatta 256 ya geri dönünce pek de üzülmeyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.