Şimdi Ara

UTORRENT 1.6 kullananlar-hız stabil oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam utorrent kullanmaya başladım program çok güzel çok hoşuma gitti
    ama hız stabil olmuyor

örneğin bir dosyayı(farketmiyor hepsinde böyle) bitcomette stabil 25 ile indiriyorum diyelim
    ama utorrent de 20 ile 25 arası sürekli değişiyor bi kere yerinde durduğunu görmedim

acaba aslında değişmiyor-etkilemiyor da öyle mi gözüküyor yoksa bi ayarı var mı?

• Utorrentte oynama yapması normaldir. Ben de buna benzer şeyler yaşıyorum. En sağlamı azureus, tavsiye ederim. Bir de Shu mod kullanırsan süper.
  • değişmesi normal.karşı taraftaki seeder(veri gönderen) programı kapatırsa hız düşer.seeder sayısı çoğalırsa download hızı artar

download hızının programla alakası yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetih -- 4 Aralık 2006; 20:29:53 >
  • çatır çatır sorunsuz olarak indiriyor tracker sağlam olduğu sürece sorun olmaz
  • bende 20leri zor görüyo yarım saat açık kalınca ve sonra bu neden olabilir ??? 1-2 saat açıp bırakıp gidiyorum 20lere çıkmıyor !
    neden oluyo bu ?
  • tracker sağlam olursa fazla bir sorun olmaz hakikaten. Düzgün trackerlardan 2 seederla 28-29 ortalama ile rahat çekiyorum. Ama leecher fazla, seeder az ise normaldir fazla artmaması.
  • walla utorrentte öle 20-25 arası paso çekiyo bence gayet güzel hız

Emulede 2-3 kb ile dowloaddan böle hıza çıkınca tabi ağzım kulaklarıma vurdu
  • arkadaşlar indirme ve gönderme sınırını kaç yapmam gerekiyor,
    sınırsız olunca gezemiyorum nette.
    ben indirme hızını "14" olarak ayarladım fazla olmasın,
    ama göndermeyi kaç yapmam gerekiyor,
    net'e zarar vermeyecek şekilde.
    sanırım "0" yapmam doğru olmaz.

bitcomet kullanıyorum,
    daha bugün başladım bende torent kullanmaya,
    walla eşşekle boşuna zaman kaybetmişiz.
  • Hangi trackerları kullandığına bağlı, private tracker ise uploadu fazla yapman gerekebilir, ama fake upload yapılıyor azureus ile, o konudaki başlığa bak. Yok public trackerlar bana yeter diyorsan da bağlantı hızını sınırsız yap, sonra netlimiterden 1kb sınır ver. Ama normalde 3kb uploada kadar download hızı etkilenmez 256 ile, o kadar açabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

arkadaşlar indirme ve gönderme sınırını kaç yapmam gerekiyor,

bitcomet kullanıyorum,

Ben de eşekle geçirdiğim günlerime acıyorum Nette gezebilmek için kesinlikle CfosSpeed kullanmalısın, ben şu anda 256 snırsız bağlantı ile 25kb/s TL den Lost dizisini indiriyor ve Cfos sayesinde nette sorunsuzca gezebiliyorum. Hiçbir sınırlama yapmadım çünkü torrentte sınırlama yapmak doğru değil, şu andaki uploadım 6.3 Kb/s. CfosSpeed olmasaydı bu mesajı yazıp göndermek benim için işkence olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz1903 -- 5 Aralık 2006; 0:10:50 >

• BAR@N

CfosSpeed bazı acılışlarda seende eksik dosyalar var diyormu trial temiz sürüm kullanmama rağmen bu uyarıdan bi kutulamadan kimi zaman yapmıyor kimi zaman bu uyarıdan sonra kendinmi kapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BAR@N

quote:

Orjinalden alıntı: MAG

arkadaşlar indirme ve gönderme sınırını kaç yapmam gerekiyor,

bitcomet kullanıyorum,

Ben de eşekle geçirdiğim günlerime acıyorum Nette gezebilmek için kesinlikle CfosSpeed kullanmalısın, ben şu anda 256 snırsız bağlantı ile 25kb/s TL den Lost dizisini indiriyor ve Cfos sayesinde nette sorunsuzca gezebiliyorum. Hiçbir sınırlama yapmadım çünkü torrentte sınırlama yapmak doğru değil, şu andaki uploadım 6.3 Kb/s. CfosSpeed olmasaydı bu mesajı yazıp göndermek benim için işkence olurdu.

bakalım, zamanla herşeyini öğreniriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: kaan84

BAR@N

CfosSpeed bazı acılışlarda seende eksik dosyalar var diyormu trial temiz sürüm kullanmama rağmen bu uyarıdan bi kutulamadan kimi zaman yapmıyor kimi zaman bu uyarıdan sonra kendinmi kapıyor

Cfoss la ilgili bir problem olduğunda (bazen aktif olmuyor), ben pc ye restart atıp, cfosspeedi yeniden kuruyorum. Yalnız <b>bilgisayarındakini kaldırmadan üzerine kur</b>. Sorunlar genellikle gideriliyor. Nette biraz incelersen tam sürümü de bulabilirsin.
  • Dalgalanmaların uTorrent'ten ziyade tracker kalitesiyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Public tracker kullandığımda bende de can sıkıcı düşmeler oluyor, seeder sayısı ne denli yüksek olursa olsun. Private tracker kullandığımda stabil, 100 kb/s'nin altına düşmeden indirebiliyorum. Upload kuralları çok katı olsa da private tracker'ların üstünlüğü tartışılmaz.
  • cfosun download linkini verebilirmisiniz full sürümünü burda yasak durumu olursa pm atabilirmisiniz?
  • cfos torrentturk de vardı ben gördüm

FULL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.