Şimdi Ara

Toner doldurmaktan bikanlar!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yurt disinda buyuk bir firmada bilgi iletisimci olarak calisiyorum. 2 yil oldu ise baslayali onceki arkadaslar Xerox 3220, Canon ve Samsung yazicilarini kullaniyorladi tabi ise yeni geldigim icin dolumunu bana devrettiler neyse bir doldur 2 doldur artik bikkinlik gelmisti 2 gunde bir en az 1 tane dolum yapiyordum.

Bu is boyle olmaz diyerek baska yazici aradim ve Kyocera M2530dn , FS-1130MFP , FS-1035MFP ve FM-6525MFP modellerini buldum ilk once denemelik olarak 1 adet 1130MFP yazicisini siparis verdim dolumu ve bakimi oldukca basit bir yazici daha sonra mudurler goruserek 10 adet daha siparis verdim ancak ellerinde sadece 2 adet FS-1035MFP ve 8 adet M2530dn kalmisti biz farkli sanmistik ama gidip baktigimda sadece Tonerinin modeli farkli oldugunu fark ettim. ve 10 adet satin aldik diger eski yazicilari saga sola dagittik cok iyi olanlarida sattik.

Gunde 10000 in uzerinde cikti alan bir bolumumuz var orayada FM-6525MFP modelini siparis verdik. Suana kadar yazicilarda hic bir sikinti cikmadi en guzel yanida dolum yapilan tonerle eski tonerin ayri olmasi eski toner doldugunda servis hatasi veriyor o zamanda sadece toneri cikarip temizlemeniz yeterli :D

Yeni toner doldurdugunuzda da sadece OKEY ve STOP dugmesine 5 saniye basili tutmaniz yeterli herhangi bir CRACK gerekmiyor yada CHIP degisimi

Tonerden doldurmaktan bikmis arkadaslar icin bire bir yazici tavsiye ederim tum sorularinizi da bekliyorum.

• Arkadaş madem reklam yapıcaksın adam gibi ben şu markanın ürününü satıyorum tavsiye ederim desen nolur. Neden illa yalana başvuruyorsunuz?
    Yok yurtdışında çalışıyormuşta çok memnunmuşta senin o çok memnunum dediğin makinalar kağıt sıkıştırma canavarı diye geçiyo piyasada. Onuda geçtim
    dolum tonerle drumları 60bini geçmiyo fırın grubu 100binden sonra dağılıyo.Muadil parçalarda randıman vermiyo orjinali zaten makina parası. Farzedelim yedik bu yalanlarını,
    Hadi hepsini geçtim fs-6525 makinayla günde 10bin kopya çekmekten bahsetmişsin yalanında bukadarı artık at yalanı seveyim inananı!!!
    Hiç kağıdı bitmese atığı dolmasa, toneri bitmese kağıt sıkıştırmasa bile 10bin kopyayı 25 kopya hızındaki bi makina laboratuvar şartlarında 7 saatten önce basamaz.
    Normal ofis ortamında harddiski olmayan makina bu, rami şişer yavaş basar. Minimum 12 saatten önce imkansız basabilmen. Hadi bastın diyelim
    ARKADAŞ bu makinanın ömrü zaten 600bin kopya 2 ay sonra pert. Şu mübarek ramazan ayında yapmayın bari ayıptır!!

• alllahim yarabbim sen ne bicim adamsin arkadas ya gel atla ucaga buraya 24 saat daima calisan bir bolum bu cikti alan yer.

ben satis falanda yapmiyorum bi bilgi verelim dedik hemen satis yapiyosun insanlik pert olmus
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.