Şimdi Ara

Colony (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
9
Favori
7.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce Lost, Bates Motel, The Strain gibi dizilerde senaristlik yapmış olan Carlton Cuse önderliğindeki USA Network kanalının yeni dizisi olacak olan Colony, yakın gelecek zamanında geçecek ve uzaylı istilasına uğramış Los Angeles şehrindeki direniş mücadelesini konu alacak. Dizinin başrollerinde ise 13 bölümlük başarısız İntelligence macerası yaşayan Josh Holloway ve Prison Break-The Walking Dead yıldızı Sarah Wayne Callies var. Holloway, bu direniş içerisinde yer alacak eski FBI ajanı Will Bowman karakteri ile dizide yer alacak.

USA Network, yeni dizisi Colony için pilot bölüm siparişini verdiğini duyurdu. Dizinin prodüksiyon ve yayın tarihi ise henüz belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 6 Aralık 2015; 14:31:28 >

• konu klasik ama bakalim oyuncular icin izlenebilir
  • Losttaki eleman icin izlenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • USA Mr. Robot ile güzel bir diziye imza attı, çok iddalı davranıyorlar dizilerinde. Bu dizi tutar gibi.
    Ek olarak Sarah Wayne'nın PB performansı ile beni hayranı yapmıştı sırf onun için bile izlenir.
  • Bu ikili Whisper diye bir filmde de beraber oynamışlardı. Seyahat firmalarının araçlarında izlediğim ilk filmdi o yüzden unutmam

Klişe bir konu ama uzaylı istilası filmlerini severim, ilgimi çekmiştir hep. Aslında XCOM ve Mass Effect oyun serilerinden esinlenilerek harika bir senaryo ortaya çıkarılabilir.
  • ne zaman başlıyor varmı bilgi ?
  • Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies için izlenir

• Konusu klasik ama Sarah Wayne için bakarım
  • Oyuncular iyi seçilmiş cidden.Bi şans verilir bakalım
  • Konusu güzel e benziyor
  • tarih belli mi ?
  • zannetmiyorum izleyeceğimi ama bu adamı severim. Umarım bu sefer tutturur..
  • tutmaz

edit= trailer izledim , tutabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 22 Temmuz 2015; 18:05:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

tarih belli mi ?

arkadaşlar ilk yayın tarihi nedir.

ne zaman izleyeceğiz ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Belli değil. İlk mesajda yaziyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Belli değil. İlk mesajda yaziyor zaten

2. videoda this january yazıyor. ama doğrumu bilmiyorum.
  • Sırf Josh Holloway ve Sarah Wayne Collies isimleri için şans vermek istiyorum

• Dizinin konusu bilindik olsa da işleniş bakımından umut verici gözüküyor.Intelligence da baş rolü oynayan Josh Holloway iyi bir oyuncu ve kendisine ,asker,polis gibi roller oldukça yakışıyor.

Eğer yönetmen bunu farketmişse kendisini özügrlük savaşçısı , direniş gibi bir rol ile dizi de görebiliriz.
  • USA Network’un açıklamasına göre dizi 14 Ocak’ta ekrana gelecek.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.