Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
884
Cevap
21
Favori
38.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunu kaç haftadır steam satışlarında 1. tutacak ne hala anlamadım, hayır çok mu iyi, değil normal sıradan bir oyun, nasıl GTA 5'i falan sollamış gaming ruhu ölüyor arkadaş.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Son zamanların en keyifli oyunu olduğu için olabilir
  • Dreamcream kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun iyi olabilir, keyifli olabilirde ne zaman baksam 1.sırada, bu kadar satılacak ne keyfi var merak ettim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arthurn

http://steamcommunity.com/profiles/76561198128232094/

oynamak isteyen olursa, eklesin.

Ekledim. zaferengur
  • http://steamcommunity.com/id/ogsection8

Arkadaşlar benide ekleyebilirseniz bir takım kuralım bence.
  • d33p3r kullanıcısına yanıt
    bende de f310 var oynuyorum rahatça hatta oyunu beğenince kardeşime de aynı koldan aldım ve oyunu aldım o da oynuyor şuan
  • evde 2 bilgisayar var birinden rahatça oynuyorum online da herhangi bir takılma olmuyor ancak diğerinde bazen online da hiç sıkıntı olmaz iken bazen araba sanki gaz fren yapıyormuş gibi sürekli lag tarzı kasmalar oluyor(botlarla oynarken bu durum yok)
    aynı anda aynı oynuna giriyorum 2 pc birinde lag yokken öbüründe var ping değerlerinde de bir problem yok neden böyle oluyor acaba?
  • bu oyun kesinlikle gamepadsiz daha rahat oynanıyor , yada bana öyle geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

bende de f310 var oynuyorum rahatça hatta oyunu beğenince kardeşime de aynı koldan aldım ve oyunu aldım o da oynuyor şuan

Normalde X360ce programını klasörün içine atmadan çalışması lazımdı. Bende çok şaşırdım. Programdan sonra sıkıntı kalmadı. Rahat rahat oğlumla iki gamepadle oynayabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d33p3r

quote:

Normalde X360ce programını klasörün içine atmadan çalışması lazımdı. Bende çok şaşırdım. Programdan sonra sıkıntı kalmadı. Rahat rahat oğlumla iki gamepadle oynayabiliyoruz.

Acaba altta d moduna geçmiş olabilir mi kol
    X te durması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: d33p3r

quote:

Acaba altta d moduna geçmiş olabilir mi kol
    X te durması lazım

Oraya da baktım. X de duruyordu. Normalde oyun açılır açılmaz görmesi gerekiyordu görmedi. Mecbur bıraktı X360ce ye. Sorun yok şimdilik.

• Az önce satın aldım oyunu bakalım nasılmış umarım pişman olmam.
  • Beraber oynayacak olan varsa eklesin steamden.

id : Saldour

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Az önce satın aldım oyunu bakalım nasılmış umarım pişman olmam.

nasıl hocam begendin mi oyunu bende acaba alsam pişman olur muyum aşamasındayım :)
  • volcanic78 kullanıcısına yanıt
    Gözün kapalı alabilirsin oyun çok zevkli pişman olacağını sanmıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar avrupa sunucusunda bile en düşük pingim 120 felan oluyor sorun nedir acaba. CS:GO da 60ları görüyorum netimde sorun yok.
  • Klavye vs kol olarak oynayamıyormuyuz Her yolu denedim fixtir updatedir herşeyi yaptım hala olmuyor
  • Guzel oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle şu çok sorulan ping problemine değineyim. Oyunda 100 pingin altında iken pingi hiç hissetmezsiniz neredeyse. 100 ping üzerinde ise arada sırada nadiren yapmadığınız hareketleri yapabiliyor sağa kaymak gibi ve arada sırada oyunda bağlantı kopuyor gibi olup 1-2 saniye kesilebiliyorsunuz. Avrupa sunucusunda bile sıkıntı yaşıyorsanız ve internetinizin iyi olduğunu düşünüyorsanız çıkıp başka bir odaya girin.

Oyuna tekdüze diyen arkadaşların yanıldığını düşünüyorum. En başlarda gelen acemilikten dolayı W A S D ile sağda solda dolaşıp topa vurmak olduğunu düşünmüş olabilirler. Ancak youtube videolarını izlerseniz görürsünüz ki onlarca vuruş tipleri, yapılabilecek şeyler var. Bunun gibi Ball 3D isimli bir oyun sadece W A S D Shift Sol tıktan oluşmasına rağmen 3 yıldır oynuyorum. Çünkü bir yerden sonra oyunun detaylarını siz oluşturmaya başlıyorsunuz. Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.