Şimdi Ara

Canon Mg7150 Baskı kafası bozuldu yeni yazıcı alacağım tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.5 yılın sonunda ev taşıması sırasında etkilendiğini düşündüğüm kolay dolan kartuşla kullandığım canon mg7150 bozuldu garanti kağıdını kaybettiğim için servis yapmadı başka servise de götürdüm 300tlden aşağı tamir olmadığı için elimde kaldı bozuk haliyle.şimdi tekrar yazıcı almayı düşünüyorum aynı kolay dolan kartuşları kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum o yüzden yazıcının aynısını tekrar almayı düşünüyorum.Sizden bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler

• baskı kafasının bozuldugunu nasıl anladınız? sorun nedir?
  • meco M kullanıcısına yanıt
    onu ben değil gösterdiğim 2 servis söyledi.bana bi hata kodu verdi ve ekranı kilitledi o hata kodunu bi türlü geçemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfear

onu ben değil gösterdiğim 2 servis söyledi.bana bi hata kodu verdi ve ekranı kilitledi o hata kodunu bi türlü geçemedim.

kodu ne? hata kodunu internetten arattınız mı? bazı hata kodları makinaya eprom reset atınca ortadan kalkabiliyor.
  • Hocam satın aldığınız yer ile iletişime geçip fatura kopyası talep edebilirsiniz. Bu fatura kopyası ilede garantiye yollarsanız sorun olacağını sanmıyorum garanti dahilinde yapılacaksa yine yapılır.
  • The normal eye contact for two people engaged in conversation is that the speaker will only look at the listener from time to time, in order to make sure that the listener does pay attention to what the former is speaking, to tell him that he is attentive.If a speaker looks at you continuously when speaking, as if he tries to dominate you, you will feel disconcerted. A poor liar usually exposes himself by looking too long at the victim, since he believes in the false idea that t look straight in the eye is a sign of honest communication. Quite the contrary.

Cheap FIFA Ultimate Team Coins
    Maplestory2 Mesos
    Runescape Gold

• meco M kullanıcısına yanıt
    eprom reset nasıl atılıyor bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? büyük ihtimalle yazılımsal olarak çöktü ama servisler işin kolayına kaçıp anakart ve kafa arızası diyip geçiyor. ben bakımla ilgili bir menüden çıktı almak istediğimde hatayı verdi ve hata takılı kaldıydı.bakımdan baskı kafası sıralaması yazdır diye bişeyi seçtim seçmez olaydım keşke.öyle kaldı hata. bana resetin nasıl atıldığını anlatabilirseniz deniycem şimdiden çok teşekkürler
  • ilkmon İ kullanıcısına yanıt
    aldığım yer faturayı bulamadı yada bulmak istemedi çok uğraştım ama pek ilgilenmediler o yüzden yapacak bişeyim kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfear

eprom reset nasıl atılıyor bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? büyük ihtimalle yazılımsal olarak çöktü ama servisler işin kolayına kaçıp anakart ve kafa arızası diyip geçiyor. ben bakımla ilgili bir menüden çıktı almak istediğimde hatayı verdi ve hata takılı kaldıydı.bakımdan baskı kafası sıralaması yazdır diye bişeyi seçtim seçmez olaydım keşke.öyle kaldı hata. bana resetin nasıl atıldığını anlatabilirseniz deniycem şimdiden çok teşekkürler

gogıla canon resetter yazarsanız programlara ulasırsınız. kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.