Şimdi Ara

Türkiye Büyük Finali 2015 [Ana Konu] ŞAMPİYON DARK PASSAGE! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.017
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

100bin tl cok yav. Bu sektor cigrindan cikacak iyicene. Sezon ortasi turnuvasinda acayip bir izleyici kitlesi vardi. Canli 80k kisiyi gormustum twitch riot trde. Yine buyuk bir izleyici olacak. Icimden gecen hwa bjk finali. Ama bjk dp de guzel olur.boyle bir sektorun gelismesi de cok guzel ulke icin. Kazasiz belasiz olsun

Bi kaç sene sonra milyonlar konuşulacak bakar bakar gülersin artik bu yorumuna :D

güldüğümüz yorum olsun. ben sektörün gelişmesini isterim. sadece oyun olarak bakmamak lazım. şu oyun sayesinde kaç kişi para kazanıyor. bu bile önemli bence. sonuçta eğlence sektörü ama birilerine de iş imkanı doğuyor. 2012 riot tr ofisini gezenlerin bi videosu vardı. erdinç iyikul 60 küsür çalışan var demişti. bu az bir rakam değil. 3 yıl geçti aradan ve çığ gibi büyüdü. varsın 100 tane aktif çalışanı olsun.

tahmı seslendiren erdal tosundan yorumcu kaan kural seslendirme murat kosovaya kadar bir sürü insanın bu sektörde olması, bjk gibi bir kulübün ismini kullanması, turkcellden superonline a kadar bir yığın büyük firmanın sponsor olması çok kişiye ekmek kapısı açıyor. sonuçta bizim gibi oyuna süre ayıran büyük bir gençlik mevcut. bunun da değerlendirilmesi çok önemli ve zor bir iş. yapanlara da destek olunması lazım.

sonuçta bizim de içinde olduğumuz bir sektör. biz yıllarca oyun oynadık sadece eğlencesine. artık bir amacı olacak ve faydası olacak bence çok önemli nokta bu. bugün thaldrin olsun naru olsun türk yayıncılar yayın açtığında bile 7-8 k izleyici görüyorlar. bazen 10k üzerine de çıkıyor. önceki yorumda yazdım 85k canlı gördüm riot tr kanalında. oyun oynamanın bu kadar ileri aşamaya gelmesi çok iyi bir durum bence. gençler heba oluyor boş işler falan da denebilir ama sonuçta ha futbol oynamışın ha lol. e spor saçma bir isim belki ama gençleri meşgul etme adına iyi bir olay. daha zararsız kendi içinde bir durum. uzatmayalım fazla memleket eyiye gidiy

Bence 100 bin cok degil.takim 5 kisi.bunun analisti kocu bilmemnesi 10 kisi paylassalar.kisi basi 10 bin tl.
    Baya da calisma gerektiren bi is.1 yil ugrasip 100 bin cidden az xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nardeus yarın yok! Honos oynayacak.

• Aktif
  • kaçta başlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khazix

kaçta başlıyor?

14.00
  •  Türkiye Büyük Finali 2015 [Ana Konu] ŞAMPİYON DARK PASSAGE!
    -
     Türkiye Büyük Finali 2015 [Ana Konu] ŞAMPİYON DARK PASSAGE!
    maçı başlamak üzere!

http://www.twitch.tv/riotgamesturkish
  • Babanın 2000 Lucian oyunu var
  • Babanın 8 k Lucian' ı var :D
  • Şu turnuva maçlarındaki olaylar için konular kitlenecektir.

Nardeus niye yok. gibi sorularınızı buradan sorun.
  • TT Güzel başlangıç yaptı. Derslerine iyi çalışmışlar
  • TT şuanda iyi

• Thaldrin kasarsa tt işi zor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Nardeus neden yok
  • TT alır gibi bence
  • ben ligleri artık pek takip etmiyorum, bjk nin kadrosu neden bu kadar değişik. Özet geçebilecek ?
  • Bjk alacak :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Wisrty

ben ligleri artık pek takip etmiyorum, bjk nin kadrosu neden bu kadar değişik. Özet geçebilecek ?

Theokoles ve Energy ayrıldı. Nardeus'un vize probleminden dolayı Honos oynuyor.
  • Honos beşiktaşa olmamış gibi Nardeus'un yerini tutamıyor şu anlık izlenimlerime göre
  • Honos'un takımla uyumu tartışılır. Avenuee'nun da bi Energy olabildiğini düşünmüyorum. Şahsen TT kazansın derim. Böylece HWA basit bir rakiple karşılaşır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raphaen

Honos'un takımla uyumu tartışılır. Avenuee'nun da bi Energy olabildiğini düşünmüyorum. Şahsen TT kazansın derim. Böylece HWA basit bir rakiple karşılaşır

TT, HWA'yı yenmişti hatırlatırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 1 Ağustos 2015; 14:52:20 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.