Şimdi Ara

pttcell habersiz üyelik nereye şikayet ederim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • videoplusa üye yapıp 14 tl olan faturamı 86,5 tl yapmışlar
    bu ayda 30 tl yazmışlar

çağrı merkezi ödücen dedi,bende pttcelle mail attım,ayrıca şikayet var coma yazdım

şimdi başka nereye edebilirim btk ya mı etsem yoksa ildeki tüketici hakları merkezine gidip dilekçemi yazsam
    bunlarla uğraşırken faturamda zamlancak,ödemedim,bide yol parasına vercem git gel uğraşcam

fatura ödesem daha iyi 14 +14 tl yerine
    86.5 tl ve 30 tl ödemem lazım kullanmadığım videoplus için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 12 Temmuz 2015; 13:06:54 >

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    aynı içerikte 3-5 tane konu açmak yerine tek konudan devam etseydiniz daha güzel olurdu. Yine de cevap vereyim,https://tuketici.btk.gov.tr buradan şikayet edeceksiniz. şikayetvar gibi aracı firmaların hiçbir yaptırım gücü yok, boşuna zaman kaybı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 12 Temmuz 2015; 16:39:19 >
  • pttcell müşteri temsilcisi yardımcı olamayınca yani ödüceksin deyince...pttcell şikayet sayfasına mail attım

hemen geri döndüler dosya numarası verdiler ve sizi arıcaz dediler inceleme başlatmışlar...yani olayın pttcelle alakası yok....pttcell aveadan alıyor...sorunu yapan aveadır...

beş gün içinde avea dan aradılar ama şarjım çarşıda bittiğinden konuşamadım,ayrıca mail atmışlar,aradık ulaşamadık 444.... nolu teli arayın müşteri temsilcisiyle konusun demişler

tüm sorumluluk aveaya ait demişlerdi...beni arayan ve ulaşamayan no avea müşteri temsilciliğidir...avea yı aradım eleman çıktı durumu anlattım

üye olmadığım halde 86tl fatura geldi dedim,2 dakka beklettiler incelediler..

eleman dediki ödüceksin..neden dedim şikayet var sayfasında kimse üye olmadan üye yapmışsınız dedim,herkeze olan sorun bu dedim...

elaman dediki 2 türlü üyelik var birisi mesaj yoluyla üyeliktir ki sizin veri tabanına baktım mesaj yoluyla üye olmamışsınız dedi...

ama internette reklam bannırları var tıklayıp üye olmuşsunuz dedi( bu kısımı uyduruyorlar nereyi tıkladığımı bilirim...yani mesaj yoluyla üye olmadım kabul ettiler...iptali mesaj yoluyla yaptım....)

kendilerine açık kapı bırakıyorlar neymiş internette reklam banırı tıklamışım...

yani ödüceksin dediler...çok uğraşmaktan sıkıldım zaten fatura ödeme zamanı geçti,ayrıca vodafona geçtim belkide ondan ödettiriyorlardır....hattı kapattırdığımı görmüşlerdir

neyse olanı yazayım dedim...aslında ses kaydını eklicektim ama kimlik bilgileri içeriyor ekleyemedim

size kolay gelsin....bu arada türkcell 500 dakka ve 1 gb 30 tl civarı....vodafon 500 dakka ve 1 gb 18 tl...

vodafondan memnunum 1 gb intertten 10 günde 200 mb harcamışım...800 mb daha var hız kesilme derdi yok yeterli 1gb..zaten evdede ttnet var

• hocam 2 haftadir tahminimce ayni konudan 50 tane falan actin, bende pttcell kullaniyorum 2 hat daha 1 kurus fazla odemedim,dikkatli olmak lazim,girdigin sitelere vs dikkat etmek lazim.sonra boyle sorunlar oluyor.
    bu arada sen 2 haftadir pttcell i kotuledin ama ben hatlarimi degistirmedim,yani bisey degismedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.