Şimdi Ara

Sony z3 plus inceledim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün izmit mediamarktta z3 plusı inceleme fırsatım oldu. Z3 ile benzer hatlara sahip olmasına rağmen çok daha sağlam ve premium bir cihaz,copper rengi çok güzel duruyor, gayet ince ve karizmatik bir telefon.. Kamerasını açtım kurcaladım kesinlikle z3 ten daha iyi, iyileştirmeler mevcut, ayrıca sony ufak bir güncellemeyle de ısınma sorununu çözmüş. 2 dakika falan 4k çekimi yaptım telefon çok ısınmadı, tabi uzun kullanımda nasıl olur bilemem.. Ses seviyesi z3 gibi stereo hoparlör çok iyi. Gel gelelim can alıcı noktaya: diğer elime g4 ü aldım ikisinin de kamerasını açtım, z3 plus renkleri daha gerçekçi gösteriyor, kırmızı bir yere tutup baktım g4ün kamerası turuncuya çalıyordu, tabi bu durum ekrandan kaynaklanıyor büyük ihtimalle, yani fotoğraflara bilgisayarda bakmak lazım gerçek bir sonuç alabilmek için.. Sonuç olarak ben açıkçası z3 plusı beğendim ama hala içimde g4 de var. Aralarındaki 300 lira fark benim kafamı hala karıştırmakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• animasyonları hala yavaş di mi
  • Güzel yazı olmuş. Bence alınabilir bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

animasyonları hala yavaş di mi

Açıkçası şunu söyliyim z2 ve z3 nasılsa bu da öyle animasyon bakımından.. şu telefon şık olmasa hiç düşünmem g4 alırım ama tasarımı beni bitiriyor, hele ki altın rengi..

• quote:

Orijinalden alıntı: justasecond

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

animasyonları hala yavaş di mi

Açıkçası şunu söyliyim z2 ve z3 nasılsa bu da öyle animasyon bakımından.. şu telefon şık olmasa hiç düşünmem g4 alırım ama tasarımı beni bitiriyor, hele ki altın rengi..

Kitkatta sony iyiydi lolipopta animasyonlar yavaşladı maalesef.G4 animasyonları çok daha hızlı.
  • i6+ kullanıyorum i6+ almasam alacağım telefon sony olacaktı z2 kullandım z3+'ya geçerdim.O incelik o tasarım o donanım bence rakipsiz.

Bakır rengi arkadaşın dediği gibi beni al diyor.i6+ telefonum gold ama kesinlikle z3 bakır gibi güzel deil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

i6+ kullanıyorum i6+ almasam alacağım telefon sony olacaktı z2 kullandım z3+'ya geçerdim.O incelik o tasarım o donanım bence rakipsiz.

Bakır rengi arkadaşın dediği gibi beni al diyor.i6+ telefonum gold ama kesinlikle z3 bakır gibi güzel deil.

İşte kardeşim kamera performansı ve ısınma sorunu beni tereddütte bırakıyor. .

• justasecond J kullanıcısına yanıt
    Isınmayan telefonmu varmış kamera performansı düşük olabilir ama yeterli gelir.
  • Merhabalar, Z2 cihazımın su alıp arızalanması üzerine Teknosa'dan Z3+ aldım. 1 hafta kullandım. Fakat cihazın özellikle fotoğraf uygulamalarında aşırı ısınması ve ısınma sebebiyle uygulamaları neredeyse 3-5 saniyede kapatması üzerine Teknosa'ya servise gönderilmek üzere geri verdim. Cihaz sağlam deyip aynen geri verdiler. Bana hiç kimse bu cihazı savunmasın. Z2 cihazım Z3+ dan daha hızlıydı. Sakın almayın, bu alet yüzünden Android'den soğudum. Benim asıl canımı sıkan şey, Sony ve Teknosa'nın sattıkları ürünün arkalarında durmamaları. En azından cihazı geri alıp hediye çeki vermelerini beklerdim. Z5'i bekleyecektim ama artık benim için Nexus cihazlar dışında Android bitmiştir. Bundan sonra ya Nexus alırım ya da IPhone. Samsunglar gereksiz uygulamalar ve arayüz yüzünden şişiyor ve yavaşlıyor. HTC M8 sonrası yine 810 kullanması sebebiyle Sony ile aynı problemi yaşıyor. LG'de zaten İOS ile yarışacak performans iddiası yok (fakat dürüst birşekilde fiyatı çok iyi).

• 1000TL'ye alınır mı? Mantıklı mı?
    Yurtdışında buldum çift hatlı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.