Şimdi Ara

Humble Bundle ile DayZ Modunu Ucuza Getirebilirsiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Pek çok oyuncu DayZ'nin standalone sürümünden şikayetçi ve hala Arma 2 için çıkan modun daha iyi olduğunu düşünüyor. Eğer siz de bu oyunculardansanız ve DayZ modu için Arma 2 almayı düşünüyorsanız Humble Bundle'ın yeni paketi size güzel bir fırsat sunuyor.

Bu pakette Arma 2, Take On Helicopters paketi, UFO: Afterlight, Alpha Prime, Arma: Gold Edition ve Fish Fillets 2 için herhangi bir fiyat ödemeniz yeterli. Şu an 4.46$ olan averaj fiyattan daha fazla öderseniz de Arma Tactics, Arma 2: Operation Arrowhead, Arma 2: British Armed Forces ve Arma 2: Private Military Company sizlerin oluyor.

Şu an DayZ modunu oynamanıza olanak tanıyan Arma 2 ve Operation Arrowhead genişleme paketini barındıran paketin Steam'de 52 TL olduğu göz önüne alındığımızda bu fiyat gerçekten de güzel bir fırsat diyebiliriz. Yanında gelen diğer oyunlar da cabası.

Humble Bundle'a buradan ulaşabilirsiniz.

• Kaçırmadım yapıştırdım hemen.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Steam yaz indirimlerinde 9 lira gibi bir fiyatla satılıyordu DayZ modlu Arma 2.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dayz Mod'un Steam sayfasında şu yazıyor: The Day Z Mod requires both Arma II and Arma II: Operation Arrowhead

Yani sadece Arma 2 yetmiyor mu? Operation Arrowhead'i de almak zorunda mıyım?

Edit: Zaten yazıyormuş anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D5961688 -- 10 Temmuz 2015; 16:05:20 >
  • Modlu olan hala oynanıyor mu?Biri bilgi verebilir mi oyuncu sayısı hakkında?

• quote:

Orjinalden alıntı: Bromdr

Modlu olan hala oynanıyor mu?Biri bilgi verebilir mi oyuncu sayısı hakkında?

Dayz standelonedan daha fazla oyuncusu olabilir

• Aklınız varsa almayın geçen sene almıştım 1 kere girdim bıraktım . Gidin Standalone alın daha iyi çoğu konuda daha iyi .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.