Şimdi Ara

Rayman Adventures, Yeni Zelanda'daki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Rayman Adventures, Yeni Zelanda'daki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu

Platform denince ilk akla gelen serilerden biri olan Rayman'in "Rayman Adventures" adlı yeni oyunu Yeni Zelanda'daki iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Rayman Jungle Run ve Rayman Fiesta Run'dan alışıla gelen oynanış dinamiklerini bünyesinde barındıran Adventures, bizleri yeniden Rayman ve arkadaşlarının maceralarına ortak ediyor. Kaliteli bir görselliğe sahip iki boyutlu dünyasıyla dikkatleri üzerine çeken serinin bu yeni oyunu da gücünü UbiArt grafik motorundan alıyor.

Henüz net bir çıkış tarihi olmasa da Rayman Adventures'in yakın bir zamanda tüm dünyadaki iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunulması planlanıyor. Serinin diğer oyunlarının aksine free to play yapıda olan bu yeni Rayman oyununa bir Yeni Zelanda hesabınız varsa aşağıdaki Appstore bağlantısı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

• Biz nasıl ulaşacağız? Kaldı ki, nfs no limit'e bile ulaşamadım.

• Ülke ayarlarından yeni zekanda yapıp kur,sonra tekrar dönebilirsin

• Ben diğer iki oyunu oynadım ikisinde 25 40 bölüm geçtim ama pek haz almadım bi zorluk vs yoktu koş yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.