Şimdi Ara

Rocket League'in Oyuncu Sayısı İki Günde 1.2 Milyonu Geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Son günlerin Twitch gibi platformlarda popüler oyunları arasında yerini alan Rocket League, PS Plus'ta ücretsiz olarak sunuluyor. Çıkışını yapan ve hayli büyük ilgi gören oyunun çıkış dönemi istatistiği paylaşıldı. Belirtilenlere göre Rocket League'in oyuncu sayısı çıkışından sonraki iki gün içerisinde 1.2 milyonu geçti

Arabaları kullanarak oyuncuları bir futbol mücadelesine sokan yapım, multiplayer modlarıyla dikkat çekiyor.

• Oyun güzel ama şu online sorunları yüzünden sadece tek kişilik modu oynayabildim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Oyun güzel ama şu online sorunları yüzünden sadece tek kişilik modu oynayabildim.

sorunlar cozuldu suan rahatca oynayabilirsin online
  • Bu oyunun PS3'e çıkan ilk oyununu uzun süredir oynuyorum. Yanınızda 2-3 kişi ile oynayınca gerçekten çok zevkli oluyor.

• cok guzel oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu PS4 e yükledim, açtım, 2 maç yaptım ve sildim.

• Zevk meselesi ben ps4de böyle oyunları yüklemem hakaret olur ps4de.Herkesin zevki kendine.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    Daha denemedim sağ ol bilgi için en kısa sürede denerim
  • rezalet bir oyun.benim ps4 ümdeki oyunları görse bu oyun diz çöker tövbe ister.kısacası ps4e yakışan bir oyun değil.

• oyun çok eğlenceli şiddetle tavsiye ederim

• Oyun çok zevkli olmuş. Bağımsız oyunların GOTY'si

Styx'de thief'den daha iyi bir oyundu
  • Ah şu oyunların grafikten varolduğunu sanan kişilikler gelmişler bu oyunu gömmeye çalışmışlar. Beğenmemekle, gömmeye çalışmak çok farklı şeylerdir. Neymiş PS4'e layık bir oyun değilmiş. PS4'te düzgün oyun sayısı 4-5'i geçmezken bu nasıl bir saçmalıktır. Cidden bu oyun PS4'te en zevkli oyunlardan biri durumda şimdi siz gidip grafiklerinizi oynayın.Bakın oyun demiyorum çünkü sizin gibi grafik hastaları genellikle grafiğin harika olduğu halde içi bomboş olan oyunları tercih ediyorsunuz.

• PS Plus'ın en güzel oyunlarından biri 3 gündür aralıksız sadece bunu oynuyorum :)
  • Styx'den daha zevkli olduğu kesindir heralde kurmadım daha ama denemek lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.