Şimdi Ara

Apple ilk etapta 85-90 milyon yeni nesil iPhone üretimi planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple ilk etapta 85-90 milyon yeni nesil iPhone üretimi planlıyor

Apple'ın yeni nesil iPhone modellerinin tanıtımı için Eylül ayının ortaları işaret edilirken, üretim için de düğmeye basıldı. Kaynaklar bu yıl rekor bir üretim sayısına ulaşılabileceğini belirtiyor. 

Sektörden gelen bilgilere göre Apple geçen yıl yakaladığı rekor iPhone satışlarını bu yıl da devam ettirmeyi ümit ediyor. Bu bakımdan tedarik zincirindeki ortaklara ilk etapta 85-90 milyon yeni nesil iPhone üretimi yapılması talimatını verdi. 

Apple muhtemel başlangıç tarihi olan 18 Eylül 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında ilk etapta üretilen tüm cihazları satmayı planlıyor. Geçen yıl da Eylül ayı içerisinde 10 milyondan fazla iPhone 6S serisi siparişleri verilmişti. Sonraki üç ayda ise 60 milyon iPhone 6 serisi satıldığı tahmin ediliyor. Bu bakımdan Apple bu yıl rekoru egale edeceğini düşünüyor. 

Bu yıl ki seride de 4.7 inç ve 5.5 inçlik iki model yer alacak. Daha önce gündeme gelen 4 inçlik yeni bir model için ise şimdilik bir gelişme sözkonusu değil ve cihaz seneye bırakılmış olabilir. 

Apple'ın yeni iPhone 6S serisinde Apple A9 yongaseti, 2GB RAM, Series 7000 dayanıklı alüminyum alaşım, 12MP çözünürlüğünde arka kamera, Force Touch baskı hassasiyet teknolojisi gibi özellikler olacağı tahmin ediliyor.  

• force touch oyunlar için eğlenceli olabilir.gaz pedalı gibi kullanılabilir mesela.tabi 3000 lira iphone a verebileceğimden değil ama arkadaşlarda falan görür oynarım az

• gta v lifeinvader ile iyi bir gönderme yapmıştı. 11s i bekliyorum

• Bu yıl 6s çıkması beklenen cihaz geçen yıl nasıl 60 Milyon Satıyor son çeyrekte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yeni aluminyum alışım ve force touch bu 6s ile gelmez bence.Bunlar için kasanın değişmesi lazım.Yani bence sadece yeni işlemci,2gb ram kamera gibi özellikler gelir.Kalıbı değiştirmezler.
  • michael01 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Bence" bence olalı böyle zulüm görmedi.
  • Oruçlu kafa ile içerik yazan editör :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

"Bence" bence olalı böyle zulüm görmedi.

?
  • Geçen yıl da Eylül ayı içerisinde 10 milyondan fazla iPhone 6S serisi siparişleri verilmişti. Sonraki üç ayda ise 60 milyon iPhone 6S serisi satıldığı tahmin ediliyor.

çıkmayan telefonu satabiliyorlarsa daha da kimse geçemez Apple'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Götterfunken

Bence yeni aluminyum alışım ve force touch bu 6s ile gelmez bence.Bunlar için kasanın değişmesi lazım.Yani bence sadece yeni işlemci,2gb ram kamera gibi özellikler gelir.Kalıbı değiştirmezler.

Kalıp yani -ingotlar değişmiyor zaten. Sadece alaşımın değişebileceğinden bahsetmişler. Böyle bir değişim bekliyorum. Bükülme olayları yüzünden..

• quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

Bence yeni aluminyum alışım ve force touch bu 6s ile gelmez bence.Bunlar için kasanın değişmesi lazım.Yani bence sadece yeni işlemci,2gb ram kamera gibi özellikler gelir.Kalıbı değiştirmezler.

Kalıp yani -ingotlar değişmiyor zaten. Sadece alaşımın değişebileceğinden bahsetmişler. Böyle bir değişim bekliyorum. Bükülme olayları yüzünden..

Doku değişebilir yeni alaşım kullanılırsa.Aynı zamanda yeni alaşımın kalıplarda falan genleşme vs. sorun yaratabilir.Bu 7 ile gelir Apple radikal bir değişikliğe gitmez.Force touch için zaten yeni kasa/kalınlaşma gerekecek.O yüzden sadece 2GB ram, A9 M9 işlemci (3 veya 4 çekirdekli olabilir) gelir ama sanmıyorum ki force touch gelsin.Ama bizi şaşırtıp cihazlar kalınlaşırsa olabilir.Ya da sadece iPhone 6s Plus'a gelebilir.6'da OIS olmadığı gibi bu da olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

quote:

bu arada ingot külçe demektir. kalıp anlamı da yok.

• Şu arkada ki çirkin anten çizgilerini gizlesinler. Umarım kasa makyajlanır.

• gene Ekrem71 haberi gene bir fail telefon daha bu yıl çıkacakken Ekrem e göre Geçen Sene 60 milyon satmış bak BANNED...

• Gelsin bakalim i5 kabak tadi vermeye basladi 6S'e geceyim ocakta uygun fiyatli bulabilirsem.

• Bakalım, bende Apple'nin patlama yapacağını düşünüyorum.
  • Hayvan gibi şey yapıyorsunuz ya

• apple daha ne kadar patlama yapsınki metrobüse biniyosun 20 kişide 6 görüyosun.. çok satıldı 6 zaten.
  • Devletimize hayırlı olsun daha çok vergi kazanacak demektir...😐

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.