Şimdi Ara

40bin TL'ye hb otomatik araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40bin TL'ye kadar hb, otomatik, -benzinli ya da dizel-çok aşırı yakıt tüketimi olmayan, performansı iyi araç tavsiyesi bekliyorum. Bir süredir Ibiza bakıyorum ama, henüz sonuca ulaşamadım. Farklı alternatifleri de bekliyorum.

• Kuzeni Fabia'ya da bakabilirsiniz. Ama Clio Fiesta vs. veya 2.el Ficus fln.bakabilirsiniz. Bu arada İbiza 0 mı olacak?
  • Nokta atisi verecegim sana. 308 veya bravo. Al dizelini. Bir de temizi denk gelirse of.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Kuzeni Fabia'ya da bakabilirsiniz. Ama Clio Fiesta vs. veya 2.el Ficus fln.bakabilirsiniz. Bu arada İbiza 0 mı olacak?

Hayır, 2012 modelin altında olmayacak 2. el.

Fiesta belki olabilir ama şanzımanı hakkında fikrim yok. Fabia'ya bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgtbzg

quote:

Kuzeni Fabia'ya da bakabilirsiniz. Ama Clio Fiesta vs. veya 2.el Ficus fln.bakabilirsiniz. Bu arada İbiza 0 mı olacak?

Hayır, 2012 modelin altında olmayacak 2. el.

Fiesta belki olabilir ama şanzımanı hakkında fikrim yok. Fabia'ya bakacağım.

Alıntıları Göster
    Dizel punto otomatik vites bulunur o paralara, sıfır ayarında ve sıkıntısız.

• quote:

Fabia bu bütçeye 90-100bin km araçlar bulabiliyorum ama, doğru mudur hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayy

Dizel punto otomatik vites bulunur o paralara, sıfır ayarında ve sıkıntısız.

Seat Ibiza daha iyi tercih olmaz mı Punto'ya göre?
  • Hocam, Sıfır 1.0 Mpi versiyonu 40'tan başlıyor. 30 civarında temiz 1.2 Tsi bakabilirsin.
  • Cruze
  • Honda civic 1.8 ivtec lpg li mantikli bir tercih. Ozellik olarak tasarim olarak oldukca iyi bir arac. Sanziman performansi biraz torpuluyor ancak 140 beygir bu acigi kapatiyor.
  • Fiesta o paraya en iyi araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

Fiesta o paraya en iyi araç.
    geçen gün 2.el tam donanımlı tdi ibiza'ya baktım, çok beğendim. kalite olarak polo'ya yakın, artı olarak donanımları çok fazla. tsi 'a bakabilirsin.
    tsi polo'ya da bakabilirsin. elden çıkarması da kolay olur.

sıfır fabia'ya sözüm yok ama makyajsız veya eski model fabia'ların tipi bence güzel değil ki, çok tercih edilmiyor.

fiesta benzinli otomatik gerçekten çok yakıyor. çevremde alanlar var ve çok pişmanlar. dizel manuel dersen, çok zevkli bir araba ama...

mutlaka sizlerde biliyorsunuzdur. puntolar ve linea'lar piyasadan kalktı. 500'ler var artık. bir de yeni aegea...
  • quote:

Orijinalden alıntı: subxero

geçen gün 2.el tam donanımlı tdi ibiza'ya baktım, çok beğendim. kalite olarak polo'ya yakın, artı olarak donanımları çok fazla. tsi 'a bakabilirsin.
    tsi polo'ya da bakabilirsin. elden çıkarması da kolay olur.

sıfır fabia'ya sözüm yok ama makyajsız veya eski model fabia'ların tipi bence güzel değil ki, çok tercih edilmiyor.

fiesta benzinli otomatik gerçekten çok yakıyor. çevremde alanlar var ve çok pişmanlar. dizel manuel dersen, çok zevkli bir araba ama...

mutlaka sizlerde biliyorsunuzdur. puntolar ve linea'lar piyasadan kalktı. 500'ler var artık. bir de yeni aegea...

Sıfır fabialar daha fazla bütçe istiyor ama.

Bu şartlarda en iyi seçenek 2011-2012 model 1.2 tsi ibiza gibi bu bütçede, alternatifleri görmek istiyorum sadece.

• vag grubundan otomatik araç alınmaz. Bunu kaç kere söyleyecez artık bilmiyorum. Ayrıca size tavsiyem dizel bravo veya 308 olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respectformuslims -- 11 Temmuz 2015; 23:17:24 >
  • Cruze u bi araştırın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

vag grubundan otomatik araç alınmaz. Bunu kaç kere söyleyecez artık bilmiyorum. Ayrıca size tavsiyem dizel bravo veya 308 olur.

Niçin alınmaz?
  • Çünkü şanzıman kronik sorunlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faniadonis

quote:

vag grubundan otomatik araç alınmaz. Bunu kaç kere söyleyecez artık bilmiyorum. Ayrıca size tavsiyem dizel bravo veya 308 olur.

Niçin alınmaz?

Alırsan evine incir ağaçı dikersin forumdaş DSG sorunlarını araştır, karşına çıkacak sonuçlara göre al
  • quote:

Çünkü şanzıman kronik sorunlu.

Tam tersi yorumlar yapanlar da var, bir de kullananların çoğu 2011 sonrası dsg lerde sorun olmadığını söylüyor, gözümden kaçan birşey yoksa tabii?
  • Bazılarına kalırsa dsg nin hiç sıkıntısı yok. Adamın 3000 km deki aracın dsg si patlıyor. vw dsg yı kaldırana kadar otomatik alınmamalı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.