Şimdi Ara

asus eee pc seashell series netbook 720 p film açar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese.Intel Atom N570 1.66 ghz işlemcili , 2gb ram'li , 250 gb harddiskli ve 128 mb intel gma3150 ekran kartlı asus eee pc seashell series netbook 720 p film açar mı ve nette gezinirken beni fıtık eder mi ? 230 tlye veriyor biri.

• Intel'in atomları işkence çektirir adama ama biraz daha üstüne koyabilirsen 350 tl'ye grundig netbook satıyorlar bazı Arçelik bayilerde
  • kkklll K kullanıcısına yanıt
    kardeşim öyle de grundig netbookların farkı nedir ki ?
  • Alabiliyorsan Grundig al alamiyorsan bahsettigin kisiden pili saglamsa temizse 200 e anla$...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaşkomserBehzat

Alabiliyorsan Grundig al alamiyorsan bahsettigin kisiden pili saglamsa temizse 200 e anla$...

Aldım usta ya 225 tlye. Temiz bişeye benziyor bakalım artık kargo gelince görücem ne gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Alabiliyorsan Grundig al alamiyorsan bahsettigin kisiden pili saglamsa temizse 200 e anla$...

Aldım usta ya 225 tlye. Temiz bişeye benziyor bakalım artık kargo gelince görücem ne gelmiş.

Modeli Asus e pc 1015 Px mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şahsen Asus Eee Pc 1201PN de izleyemiyorum. İlk aldığım seneler izletirdi ama artık ne format işe yarıyor ne toz temizleme. Nvidia ION ekran kartı var ama görmüyor driver kurmaya çalıştığımda nvidia bileşeni bulunamadı diyor. Sasmung N150 var o zaten açmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

ben şahsen Asus Eee Pc 1201PN de izleyemiyorum. İlk aldığım seneler izletirdi ama artık ne format işe yarıyor ne toz temizleme. Nvidia ION ekran kartı var ama görmüyor driver kurmaya çalıştığımda nvidia bileşeni bulunamadı diyor. Sasmung N150 var o zaten açmıyor.

Biraz pişman oldum ama yapacak birşey yok kardeş :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

quote:

Modeli Asus e pc 1015 Px mi ?

Sanırım hocam N570 işlemci 2 gb ram 3150 gma ekran kartı var onboard.
  • Açıyor mu bari 720p'lik videoları ?
  • kkklll K kullanıcısına yanıt
    pcden acmıyor fakat youtube den donarak ta olsa açıyor hocam.
  • Amd işlemcili var bende 1080p dahi açıyor isteyen varsa pm atsın fiyatta anlaşırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.