Şimdi Ara

Sizce Nokia c5-03 telefonumu teknosaya vermelimiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.senesini doldurmasına 2ay kalmış olan bir nokia c5-03 model telefonum var teknosadan tekno garanti yaptırmıştım ve 1sene sonunda bedava batarya vereceklerdi bugün gittim ve bu kampanyanın bittiğini ve yeni daha güzel bir kampanya verdiklerini söylediler.Bu kampanya teknogarantisi yapılmış eski telefonları alıp size aldığınız parayı geri iade ediyorlar ben 300tl ye almıştım çalışan telefonu vermem şartında 300tlnizi geri alabilirsiniz dedi ben arada kaldım telefondan gayet memnunum ama bunu satmadan yeni bir telefona ihtiyacım var ne yapmam lazım.Bunu satarsam yeni tel alana kadar nokia c2-01 ile yola devam edecem.Garantinin bitmesine 2ay kaldı yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet_Hakan21 -- 8 Temmuz 2015; 19:33:55 >

• 2 yıl kullandın ve 300 tl mi veriolar ?Hiç durma sat 300de üstüne koy androidli güzel bisey al mesela gm andoid one 4g
  • Hocam sat memunsan 50 liraya temiz ikinci elini al gitsin.c5-03 yerine 5800'da düşünebilirsin görüntülü konusma var ve kamerası daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.