Şimdi Ara

2007'dee yeni hız ya da kota yükseltmesi olacak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler 2007 ve onu takip eden bikaç ay içinde Türk telekomun bize sunduğu o müthiş altyapı,yurt içi-dışı farketmeyen o güzel bağlantı hızları ve de yiyip yiyip bitiremediğimiz o kotalarında herhangi bir değişiklik yapacak mı öğrenmek istedim,forumda aradım bulamadım benzeri birşey varsa özür...

• Abi sen ne diyorsun? 3GB kota kotasiz gibidir. Alla alla.
  • 3 gb. kotayı harca harca bitmez

dünyada eşsiz telekom'um benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delicans -- 3 Aralık 2006; 15:59:25 >
  • telekom denilen kurum böyle bir açıklama yaptı ama ne kadar dogru bilinmez,
    sen umutlanma gene de dostum
  • 2 mbit hız, 3 gb kota... ve interneti %100 ucuzlattık (matematik dahileri) açıklamaları olacaktır.. adım gibi eminim
  • sözde altyapı değişecek..max hız 20 mbit olcak 2007 de ama bu yapılan kampanyalar bizim en az 2010 yılına kadar hiçbir iyileşme göremeyeceğimizin işaretçisidir..bu işaretler olmasa da işaret baştan beri belli..TT bizi soymaya devam ettikçe bu politikası değişmez..yani kimse bişey beklemesin.hiçbişey olmayacak
  • ilk once herkesin dusuncesine saygi duydugumu soylemek isterim

ama bence hiz artirimi ve kota kaldirimi olacak gibi geliyor. en azindan oyle duyumlar aldim iceriden. bakalim hayirlisi.
  • 1ytl indirime gittiler daha ne yapsın adamlar
  • havada bulut kampanyayı unut
  • Telekomun yapığı araştırmaya göre kullanıcıların %95'i 3gb kotayı bile dolduramıyormuş. O yüzden kotayı düşüreceklermiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau
    Telekomun yapığı araştırmaya göre kullanıcıların %95'i 3gb kotayı bile dolduramıyormuş. O yüzden kotayı düşüreceklermiş...

hatta bununla birlikte cogu serverin tam olarak karsilayamadigi 1 mbit hizinida dusureceklermis
  • Bence sadece kotayı arttırsınlar, yapsınlar şöyle min. 6 GB, zaten herkese 2 mbit verecek altyapı yok Telekomda
  • olsa ne olacakki

aynı tas aynı hamam
  • quote:

Telekomun yapığı araştırmaya göre kullanıcıların %95'i 3gb kotayı bile dolduramıyormuş. O yüzden kotayı düşüreceklermiş...

Ne alaka...Dolduramıyorsa zaten ha kotayı düşürmüşsün ha düşürmemişsin???
  • quote:

sacmalık ya bu dediklerine sen inandın mı? şöyle bir anket yapsınlar da görelim bakalım kullanıcıların %95i 3gb kotayı dolduramıyormuymuş yoksa %95ine 3gb kota yetmiyormuymuş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: labrie

quote:

sacmalık ya bu dediklerine sen inandın mı? şöyle bir anket yapsınlar da görelim bakalım kullanıcıların %95i 3gb kotayı dolduramıyormuymuş yoksa %95ine 3gb kota yetmiyormuymuş?

Arkadaş kendince espirik yapıyoo.. ya hemen alınmayın hehehe...

• kota denen sey ne yaw nie kotali internet istiorsunuz anlamiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuujinsan

kota denen sey ne yaw nie kotali internet istiorsunuz anlamiyorum

Ya siz de hala anlamıyorsunuz, size nasıl anlatacağız bilmem. Kim sınırsız istemez diyoruz. Sınırsız verebilecekler mi? Veremeyecekler dolayısıyla kötünün iyisi olan yüksek koyalı bağlantı istiyoruz bizde. Görmüyor musunuz 256ları deneme amaçlı 1024 yaptılar, her hafta çöküyor net. Hala bu soruyu sormanıza asıl ben anlam veremiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK
    Ya siz de hala anlamıyorsunuz, size nasıl anlatacağız bilmem. Kim sınırsız istemez diyoruz. Sınırsız verebilecekler mi? Veremeyecekler dolayısıyla kötünün iyisi olan yüksek koyalı bağlantı istiyoruz bizde. Görmüyor musunuz 256ları deneme amaçlı 1024 yaptılar, her hafta çöküyor net. Hala bu soruyu sormanıza asıl ben anlam veremiyorum

bence de gına geldi artık, hergün aynı şeyler söyleniyo farklı topicler altında
  • internetten soğutma kurumu oldu telekom, kampanya yapacaklarsa kota üzerinden yapsınlar 1mbit yeterde artar yeterki kota artsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.