Şimdi Ara

Fleksy klavye iOS ile Android tarafında güncellendi ve ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fleksy klavye iOS ile Android tarafında güncellendi ve ücretsiz yapıldı 

iOS ve Android platformlarının popüler klavye uygulamalarından Fleksy, iki platformda da yeni özellikler kazandığı 5.2 sürümüne güncellendi ve ücretsiz yapıldı.

Kişilere platformların standart klavyelerine oranla çok daha iyi bir deneyim vaat eden Fleksy klavye, yayınlanan 6.0 kodlu yeni sürümüyle ilk olarak iOS tarafında 5, Android tarafında ise 10 yeni temaya kavuştu. GIF ve çıkartmaları artık ayrı ayrı yerine tek bir bar üzerinde toplayan uygulama, birçok hatadan kurtuluyor ve ciddi optimizasyonlar alıyor.

Bundan sonra ücretsiz olarak sunulacak Fleksy klavye uygulamasına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

• Bir kaç ay önce de benzer haber yaptınız.. O zamanda yükledim.. Şimdi de.. 1 hafta veya 1 ay deneme süresi sonrasında kısıtlamalar var. 2015'e yea bir şeyler mi yapmak gerekiyor.

• En iyilerinden 2-3 klavye uygulamasi yukledim ve bir kac gun icerisinde kaldirdim, gereksizler kanaatimce..

• Kendine özgü yetenekleri olan güzel bir klavye.

• WB kullanıcısına yanıt
    Özellikle iOs için ,bende farklı klavye denemenin cihazın stabilitesiyle oynamaktan öteye gitmediğini düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır SwiftKey kullanıyorum bence en iyi klavye uygulaması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon bedava vermişti almıştım yılbaındaydı heralde o günden beri favorim.Diğer klavyeleri kullanamıyorum daha.Son güncellemeyle de 10 tema bedava verdiler sağolsunlar
  • uzun zamandır kullanıyorum diğer klavyelerde yazamaz oldum artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.