Şimdi Ara

gaming mouse onerısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • artık oyun ıcın bir mouse almaya karar verdim ellerim büyük olduğundan ne alacamı da bılemedım onerılerınızı beklıyorum arkadaslar a4 tech f5 v-track onerdıler olumluda olumsuzda yorumlar var cogu yerde de stokta yok urun g300 alım dedım o da kucukmus sanırım sızlerın onerısı nedır 70 80 lıra gıbı butce var en fazlada 100 e cıkarım onerılerınızı beklıyorum genellıkle cs:Go arma3 dayz bf4 oynuyorum

• markası bellı olmayan mal almak ıstemıyorum ya uzun omurlu omlası onemlı
  • Merhaba arkadaşım senin ihtiyacına göre bir kaç mouse önermek istedim.

1. Everest - DLM500 (Kendi kullandığım mouse) Ürün 8200 dpı 5 farklı makro ayarları yapabileceğin ve her makro ayarına farklı bir led renk atayabilceğin bir mouse uzun süreli kullanımda eli yormayacak 8 adet tuşu bulunan tam bir F/P ürünü fiyatıda şuan 100tl

2. EVEREST SMX-R1 RAMPAGE mouse buda tam bri F/P ürünü 4000 dpı aralığında rahat kullanım sunan 7 farklı Led göstergesi ile mouse ayrı bir hava katmış metal kasa tasarımı gerçekden çok şık ve profesyonel bir hava katıyor.Uzun süreli kullanımda bilekde ağrı sızı yaşamazsın yada ellerin terlemez zaten yüzeyindeki oluklar parmaklarının kaymaması için yapılmış bir sistem. fiyatı 50 tl.

Everest önerdim çünkü dostum F/P ürünleri üreten tek firma diyebilirim bu özellikdeki bir mouse başka bir firma üretse eminim 200tl den aşağı yapmazlar 2 sinden birini gönül rahatlığı ile alabilirsin. İyi oyunlar...

• Bloody modelleri veya ss kinzu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss rival amazonda 100 tl ye dusmustu. dusmesini bekle derim. rival boyut olarak buyuk bir mouse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a4tect x7 alacam sanırım fakat hıc bır yerde stokta yok nerden bulabılırım bırde satıs sonrası bozulma vs de garantı ıslerıyle ugrastırmıcak bı yer
  • Everest smx R1 kullanıyorum gerçekden başarılı fiyat olarakda uygun.
  • a4 tech x7 alacam fakat hıc bır yerde yok n11 de var fıyatlar sacma geldı 60 lıra olan urun orda 25 30 lıra baska da bır yerde bulamadım nerden almalıyım sızce
  • Deathadder kullanıyorum ve razerdan çok memnunum. Eğer macrolarla işiniz yoksa kesinlikle razer abyssus tavsiye ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    dlm-500 alabilirsin hocam. 100 lira seviyesindeki razer, ss alınmaz hocam, alma sakın. Ya 100 liraya makrosuz, özelliksiz mouseları satıyolar. Yazıktır. Dlm-500 kullanıyorum ben fıstık gibi mouse, 1 yıla yakın oldu alalı hala sapasağlam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.