Şimdi Ara

AkıllıTelefon.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba değerli forum arkadaşlarım. Maximum 1100 tl bütçe ayırdım kendime özellikleriyle ve fiyatıyla tam bir fiyat performans ürünü satın almak istiyorum. Değerli yorumlarınızla bana yardıncı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O paraya en fp telefon G2,1800lerden inen suanki fiyati cazip.

• Ya G2 ya da ZF2.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 2 ilk önce aklımdaydı fakat Türkiye fiyatı belli olunca açıkçası soğudum telefondan o fiyat bandında olan G3 e veya Sony Xperia Z2 ye yöneldim fakat bunlar paralel ithalat ürünler. Paralel ithalat ürünleri önerir misiniz?

• Ben şahsen kullanıyorum ve memnunum.

• Abime G2 almıştık yanlışlıkla paralelmiş ama şuan bi sorunu yok. O fiyatları çıkmak istemiyorum ama almışkende içimin rahat edeceği bir telefon olsun diyorum. Birde bu ara Meizu M1 Note a aklım takıldı bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interesting Thing -- 9 Temmuz 2015; 13:15:13 >
  • Kesinlikle alma. O parayı sağlam markalara ver, az para değil sonuçta. Dostum bende G3'de var, Z2'de. İkisini de Kliksa'dan aldım ve ikiside paralel ithalat. Serviste hiçbir sorun yok, güncellemeler zaten TR ile aynı saniyede geliyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
  • Değerli yorumların için teśekkürler. Bakalım kısmet alacağım zamana inşallah onların fiyatlarında biraz indirim falan olurda bunlardan birini sečerim diyecem ama zam kapıda haberleri tedirgin etmiyor değil. Ha bide G3 ve Z2 dururken Zenfone2 ye 1300 tl bandında ücret ödemek mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interesting Thing -- 10 Temmuz 2015; 9:37:54 >
  • Hayırlısı hocam.. Tabii ki indirim önemli ama zamda yakın diyebiliriz. Ucuza alacağım diye zararlı çıkmayın :) Markalara bakılırsa biri LG, biri SONY, diğeri ASUS. Bu bile yeter bence. ZF2 kötü telefon demiyorum aksine çok iyi ama G3, Z2 varken alınmaz.
  • Aynen bende oyle düşünmüştüm kısmet bakalım :)

• Paralel ithalat öneririz.G3 32gb tavsiyemizdir.
  • Nerdeyse 2016 yılına gireceğiz 3 yıl önce çıkmış olan g2'yi alman hiç mantıklı bir tercih değil size göre en uygun tercih zenfone 2 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

Nerdeyse 2016 yılına gireceğiz 3 yıl önce çıkmış olan g2'yi alman hiç mantıklı bir tercih değil size göre en uygun tercih zenfone 2 olur

Memet abimiz lütfen kızmayın adamlar nostalji seviyor napsınlar yahu :D
  • Ee napalım bu cihazlarda anca bizim alabileceğimiz kıvamlara geldi siz nostalji dersiniz ben mantıklı hareket.

• quote:

Orijinalden alıntı: Interesting Thing

Ee napalım bu cihazlarda anca bizim alabileceğimiz kıvamlara geldi siz nostalji dersiniz ben mantıklı hareket.

başka cihazlar var dostum onlara yönelmek lazım mesela Zenfone 2
  • Zenfone 2 ye 1100 tl bandında fiyat vermek yerine Lg G2 almak daha mantıklı olmuyor mu?

• quote:

Zenfone 2 ye 1100 tl bandında fiyat vermek yerine Lg G2 almak daha mantıklı olmuyor mu?

Zenfone 2 çok daha mantıklı cihaz.Hız testinde Note 4'ü bile geçiyor kamerada da geçiyor.G2 çağ dışı kaldı artık.Zenfone 2 olmasa g2 düşünülebilirdi ama çok şükür Zenfone 2 var.
  • Peki Zenfon 2 nin en alt modelinde 1.8 ghz işlemci bulunması sorun yaratır mı?. 1300-1400 tl lik modellerin o fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum o fiyatlara alternatifi çok.

• quote:

Peki Zenfon 2 nin en alt modelinde 1.8 ghz işlemci bulunması sorun yaratır mı?. 1300-1400 tl lik modellerin o fiyatları hak ettiğini düşünmüyorum o fiyatlara alternatifi çok.

Herhangi bir sorun çıkmaz gayet performanslı bir cihaz.Ama ben olsam 200 lira daha verir 32gb olanı alırım.
  • 200 tl daha verip Lg G3 te alınabilir. Peki Sony Xperia C4 nasıl bir bilginiz var mı? 1100 tl lik Zenfone 2 ile özellikleri aynı seviyede duruyor gibi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.