Şimdi Ara

Ye Yan - The Banquet (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fragmanları bu linkte bulabilirsiniz.
    http://www.helloziyi.us/Movies/night-banquet.htm
    Bu arada izlemek isterseniz torrentten indirip seyredeceksiniz arkadaşlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Indirdik zaten Zhang Ziyi icin.... Bir ara izleyecez insallah....
  • aynen valla.indirdim daha izlemek naip olmadı.
  • Izlemisligim var..Fazla guzel bir film degildi ama bazi dovus sahneleri guzeldi
  • kaplan ve ejderha daki kız dimi bu onun hatırına tıklanır

Baya yüksek puanlı filmleri varmış onlarada atlıcam

herodada varmış bu alla alla nasıl olmuşta unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 6 Aralık 2006; 18:37:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

kaplan ve ejderha daki kız dimi bu onun hatırına tıklanır

Baya yüksek puanlı filmleri varmış onlarada atlıcam

herodada varmış bu alla alla nasıl olmuşta unutmuşum

Ziyi Zhang çinde önemli film aktörlerinden biridir.filmlerini takip etmek lazım.
    ama çin filmi işte bizim izlememiz için 1 yıl falan geçmesi gerekiyor.çünkü altyazısı bayağı geç çıkıyor.

• hangi torrent trackerdan indirdiniz acaba filmi
  • UP ! BEYLER FİLMİ HANGİ TORRENT TRACKERDSN ÇEKTİNİZ

Bende tl td tb var ama bunlarda bulamadım
  • Ben eşekten abandım 3 cd lik versiyonu 1 cd bitmiş 2-3 açmamışım

kaynak kum gibi ki zaten 10 çinli olsun yetiyor kardeşim gibi severim keretaları
  • ben eşşeğe küstüm artık kullanmıyom :D Yaw çok yavaş geliyo emuleden benim öyle bi lüksüm olamıyo malesef

edit :
    ABOWWWW BU EŞŞEK NAAAPTII 25KB LA ÇEKİYO DOSYATI VAY ANASINI SAYIN SEYİRCİLER cd1

ed2k://|file|[%E5%A4%9C%E5%AE%B4].The.Banquet.2006.DVDRip.XviD-ESPiSE-CD1.avi|733814784|1ABB4A550BF0561D3F5F1AE388C8B39F|/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 25 Aralık 2006; 0:16:59 >
  • Ben seviyorum eşşeği yavaşlık olayı senin bakış açına bağlı benim gibi filmi sadece arşive koymak için indiriyorsan hız sorun değil (burda bir dosyanın bitişini kastediyorum yoksa bant genişliğinin canına okuyor 103-105 stabil ) ama sen ben tezcanlıyım hemen insin izliyim istiyorum diyorsan alternatifleri daha cazip
  • gözlerime inanamıyorum 27kb ile çekiyor dosyayı ve tek dosya amanın , bu rüya olsa gerek emule ve 27kb tek dosyada
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

hangi torrent trackerdan indirdiniz acaba filmi

www.iso hunt.com
    orada var ve birçok torrent sitesinde buldum hepsi de aynı linke yöndendirilmiş.2 tane var zaten sen link iyi olanı seçer indirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syseditenes -- 25 Aralık 2006; 1:16:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

gözlerime inanamıyorum 27kb ile çekiyor dosyayı ve tek dosya amanın , bu rüya olsa gerek emule ve 27kb tek dosyada

256 demek breh breh breh sen bide eşeği beğenmiyorsunya sana ne diyim

Çinli dedik kardeşim gibi çok severim dedik boşunamı dedik sen bide başına [CHN][VeryCd] koydunmu uçar gider.
  • Mesajı yazdıktan sonra açtım 2.-3. cd yi listede 20 dosya daha vardı bide ama sabaha kadar bitmiş 2 si

Filmide izlesemmi acaba, herneyse oscar alırsa bakarım belkim
  • beni bekleee :D Benimde ilk cd nin %60 ı inmiş ama öyle bütün gün bırakmam ben downloada günde 4-5 saat en fazla bırakıyorum
  • ben bile izlemedim daha.
  • Beyler bir sorunum var Ye Yan (The Benquet) İsimli bi film indirdim emuleden 2 cdlik altyazılarınıda buldum ama filmi bsplayer açmıyor yani hiç başlamıyo film vlc player açtı fakat ondada ben altyazı koyamıyorum nasıl olcak bu iş, film güme mi gitti yani.

[夜宴].The.Banquet.2006.DVDRip.XviD-ESPiSE-CD2.avi

Bu isimli bir film kaynağıda çok güzeldi 2 günde bitti walla , vlc yede alt yazı işletemedim bi türlü kafayı sıyırdım burda

YAPTIMMMMM :D Ne kıvrak bi zekam var arkadaş filmin başındaki o saçma işaretli şeyleri sildim yani filmin isminde oynama yaptım öyle denedim bs player açtı muahaua Yinede sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 26 Aralık 2006; 21:34:13 >
  • Evet geç kalmışız ama doğru yolu bulmuşsun tebrikler benide sinir etmişdi vakti zamanında o meret cd ye çekerken unutursan patlar.Gerçi zaten nerodada abidik gubidik çıkıyor ne lan bu diye düzeltmiştim kaç kere
  • ya bişey dicem ben yüksek kaynaklı güzel korku filmleri arıyorumda hep yüksek kaynaklılarda italia felan ITA yazılı spanich dix felan yazılı şeyler var "Shutter.2004.Italian.Ld.Dvdrip.Xvid.Silent.avi" bu gibi özellikle şu divx ağzımı sulandırdı 500 den fazla kaynak var "Shutter.2004.iTALiAN.MD.DVDRip.XviD-HusKs.avi" ama bu ITALIAN bilmem ne filmler italyancamı arkadaşlar bunlara türkçe alt yazı bulamıyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 26 Aralık 2006; 23:11:01 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.