Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. bölümüde izledim dizinin efsane olacağı kesin buralar değerlenecekkkkkk AMİGOSSS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 30 Ağustos 2015; 17:32:08 >

• Tüm bölümler yayınlandı mı?

Edit: Evet yayınlanmış, altyazı çıktıkça izleriz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar -- 30 Ağustos 2015; 17:26:37 >
  • Dizi yokluğu cekerken efsane olabilecek bir dizinin varlığını yayinlanmis oldugunu şimdi gördüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Entourage izleyenler "Medellín'' e aşinadır muhtemelen.Vince kardeşimiz Pablo Escobar'ı oynuyordu
    Dizi açıklamasını okuyup fragmanı da izleyip bir de üstüne Netflix imzasını görünce başlıyorum eyy Romalılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkmış bile, listeye alındı

• Çok beğendim ilk bölümü
  • Beyler harika bir dizi efsane olacak önlerden yer ayırın kendinize
  • İlk bölümü çok beğendim diyebilirim. Bayağı bir gelecek vaat ediyor dizi.
  • Baslayim bir ara.

• Pilot'u bir izleyelim bakalım...

• 4. bölümü izledim , muhteşem belgesel tadında bir dizi olmuş , arada bizim haber sitelerinde Pablo escobar ın zenginliğini para desteleri için aldığı binlerce dolarlık lastik bilgisiyle duymuştum , sadece 'oha' larla yetinirken böyle bir belgesel tarzı dizi ile hem kolombiya hem de escobar hakkında baya bilgiye ulaşmış oldum.

şöyle söyleyeyim tam bir Türk kafasıyla madem bunda çok para var diye girişimcilik yapmış ve dünyanın en zengileri listesine çok genç yaşta adını yazdırmış.Bizim ülkemizde bu günlerde bile buna benzer örnekler görülebilir ne acıdır ki
  • Yorumlara bakılırsa iyi bir yapıma benziyor. Alt yazı çevirileri tamamlansın ardından başlayacağım.
  • Arkadaşlar diziyi 1080p indireceğim.WEBRip sürümü çıkmış ilk 3 bölümün.İndireyim mi yoksa WEB-DL sürümünü mü bekleyeyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Yorumlara bakılırsa iyi bir yapıma benziyor. Alt yazı çevirileri tamamlansın ardından başlayacağım.

Aynen sonra çöküp bi günde bitiririz
  • 1x2

Ne çektin be Helena Kediden ne istediler onu da anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Yorumlara bakılırsa iyi bir yapıma benziyor. Alt yazı çevirileri tamamlansın ardından başlayacağım.

Aynen sonra çöküp bi günde bitiririz

Seni bilmem de benim ki birkaç gün sürer. Önceden olsa 1 gün bile sürmezdi sezonu bitirmem.
  • 3. bölümüde izledim yine süperdi her şeyiyle
  • Beyler 1.bölümün sonuyla 2.bölümün başını pek anlayamadım ben.

1.Bölümde başroldeki narkotik ajanının başına (Fotoğraf çeken) yarım milyon dolar ödül koyuyor pablo. 2.Bölümde ise bu narkotik ajanı daha yeni o ülkeye ayak basıyor. Burada dizi günümüzden geçmişe gitme gibi bir olay mı yaşandı? Yani aslında izlediğimiz 2.bölüm narkotik ajanının henüz başına ödül konmamış halimiydi?

Ekleme..
    Evet şimdi aklıma geldi dediğim gibi sanırım çünkü
    bizim narkotikçinin çocuğu da vardı sanırım 1.bölümde.. 2.Bölümde ise henüz bir çocuk yok ortada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 31 Ağustos 2015; 20:57:51 >

• gideri var gibi görünüyor, indirilecekler listesine ekliyeyim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.