Şimdi Ara

avea faturasız 750 dk 5000 sms 3 gb net 29 TL(faturalısıda var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar avea normalde kendi müşterilerine (numara taşıman yada avea ya gelmen gerekiyordu) 6 tl fazladan ödetiyorlardı şikayet ettim yanlış anlamadıysam düzeltmişler ama kampanyayı bulmak biraz zor çünkü benzeri çok fazla (aynı paketi döndürüp dolaştırıp beynini bulandırıyor insanın). Sağolsunlar yeniden düzenlemişler paketi ve "hali hazırda avea lı" olanlara da aynı ücretlendirme yapmışlar .He birde woops a üye olmak lazım zaten avea lıların çoğu 23 tl lik woops paketi kullanıyorlardur diye umuyorum.İnşallah doğru anlamışımdır eski paketimin bitmesini bekliyorum denemedim daha.Zaten sitelerine "Çok Net Paket’in ücreti 29 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar" diye eklemişler.İlk benden duyun istedim

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/CokNetPaketYeniMusteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreala -- 7 Temmuz 2015; 15:16:25 >

• İyi kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek dk var mı avea da ya da
    1500dk paket var mı faturasız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilbar -- 8 Temmuz 2015; 2:06:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yanlışlık olmasın "hali hazırda avea lı" olanlara da aynı ücretlendirme yok galiba . 35 TL den bahsediyor burada... http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/CokNetPaketMevcutMusteri
  • quote:

Orijinalden alıntı: hookman

Bir yanlışlık olmasın "hali hazırda avea lı" olanlara da aynı ücretlendirme yok galiba . 35 TL den bahsediyor burada... http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/CokNetPaketMevcutMusteri

Dostum ya okumamıssın yada anlamamışsın mesajımı zaten belirttim 30 şekilde paket yapmışlar attığım linke bak woops a uye ol .zaten yakında deneyeceğim .haber veririm.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3352163

• quote:

Bir yanlışlık olmasın "hali hazırda avea lı" olanlara da aynı ücretlendirme yok galiba . 35 TL den bahsediyor burada... http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/CokNetPaketMevcutMusteri

www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/CokNetPaketYeniMusteri

• Internet Hızı nedir bu paketin

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    ben 23 tl lik paket kullanıyorum 500-600 kb telefon , pc ye bağladığım zaman 1.5 mb , 2.0 mb a kadar da çıktığı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreala

ben 23 tl lik paket kullanıyorum 500-600 kb telefon , pc ye bağladığım zaman 1.5 mb , 2.0 mb a kadar da çıktığı oluyor.

Ben yapmaya çalıştım 35 tl istiyo hala

• quote:

Hızı mı 500 600kb yoksa 1 saniye de ki download mı?

• quote:

quote:

Dostum ya okumamıssın yada anlamamışsın mesajımı zaten belirttim 30 şekilde paket yapmışlar attığım linke bak woops a uye ol .zaten yakında deneyeceğim .haber veririm.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3352163

denediniz mi?

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    denedim kabul etmedi
  • saniyedeki download
  • quote:

denedim kabul etmedi

hadi ya kötü olmuş. ben vodafone'un spootify esnek tarifesine numara taşıyacağım. birkaç ay onda takılırım. eğer aveanın bu kampanyası devam ederse geri geçiş yaparım :)

• coknet tarifesine, yani bu tarifeyi kullanan, kullanacak olan kisilere avea google play indirim kampanyasi cikardi yeni. alisverislerinizde 29 tl indirim sagliyor, 100 tl alisverislerde gecerliydi sanirim ama.

• Mesajı gönderdim fakat hattımda en az 35 lira olduğunda paket yenilenecekmiş. Böyle bi dayatma niye onu çözemedim. 29 lira değil de farklı bi ücretlendirme mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakaya55

Mesajı gönderdim fakat hattımda en az 35 lira olduğunda paket yenilenecekmiş. Böyle bi dayatma niye onu çözemedim. 29 lira değil de farklı bi ücretlendirme mi var

Bunu ben de önceki mesajımda belirttim ama konuyu açan arkadaş ısrarla 29 TL olduğunu söylüyor. Evet ben de woops üyesiyim, şu an 23 tl olan 500 dk.5000 sms ve 2gb paket var, ama bu paket için mesajı yolladığımda 35 tl olduğunu belirten mesaj geliyor. Neye dayanarak 29 tl diyor anlamış değilim. Verdiği link zaten yeni müşteriler için avealı olanlar için değil, mevcut avea müşterileri için de 35 tl olduğunu sadece ben değil yukarıdaki mesajları olan bazı arkadaşlar da kontrol etmiş. Mevcut müşteri için 29 Tl olduğunu belirten bir link varsa görmek isteriz doğrusu. Belki de konuyu açan arkadaşa yapılan özel bir indirim olabilir. Bunun dışındaki konuşmalar geyik muhabbetinden öteye gitmez, boşuna beklentide olmamak lazım....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakaya55

Mesajı gönderdim fakat hattımda en az 35 lira olduğunda paket yenilenecekmiş. Böyle bi dayatma niye onu çözemedim. 29 lira değil de farklı bi ücretlendirme mi var

Bunu ben de önceki mesajımda belirttim ama konuyu açan arkadaş ısrarla 29 TL olduğunu söylüyor. Evet ben de woops üyesiyim, şu an 23 tl olan 500 dk.5000 sms ve 2gb paket var, ama bu paket için mesajı yolladığımda 35 tl olduğunu belirten mesaj geliyor. Neye dayanarak 29 tl diyor anlamış değilim. Verdiği link zaten yeni müşteriler için avealı olanlar için değil, mevcut avea müşterileri için de 35 tl olduğunu sadece ben değil yukarıdaki mesajları olan bazı arkadaşlar da kontrol etmiş. Mevcut müşteri için 29 Tl olduğunu belirten bir link varsa görmek isteriz doğrusu. Belki de konuyu açan arkadaşa yapılan özel bir indirim olabilir. Bunun dışındaki konuşmalar geyik muhabbetinden öteye gitmez, boşuna beklentide olmamak lazım....

Woopslu müşterilerimiz “COKNET” yazıp 4545'e göndererek; 7-25 yaş arasındaki Woopslu olmayan müşterilerimiz TC kimlik numaralarını kullanarak COKNET TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Çok Net Paket'ine kayıt olabilirler.

Çok Net Paket’in ücreti 29 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

bu iki madde açıklama kısmında yazıyor. aslında başlığı açan arkadaş haklı ama avea bu napacağı belli olmuyor. ben de senin kullandığın paketi kullanıyorum fakat internet yetmiyor. bu 29 liraya olursa çok güzel olacak :)

• burakaya55 B kullanıcısına yanıt
    evet ben şikayet yazdım aradılar falan heycanlandım ama boş çıktı
  • Faturalı da internet sınırsız mı arkadaşlar? :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.