Şimdi Ara

dizi nasıl izlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlık çok genel oldu aslında demek istediğim üst üste (belki günde 1 sezon) mi izlenir?
    yoksa en kötü günde 1 bölüm ya da normal dizi gibi haftada 1 bölüm mü?
    dizinin ismini vermeye korkuyorum spoiler verirsiniz diye harika dizi 3.sezondayım ama hemen biticek diye ödüm kopuyo

• Bitmiş bir dizi ise, haftada 1 bölüm izlemek saçma olur. Zaten sonraki bölümün varolduğunu bilmek ister istemez seni 1 hafta bekletmez. Hele ki güzel bir yerde bittiyse.

Çabuk bitmesini istemiyorsan günde 1 yada 2 bölüm açarak izleyebilirsin. Ama sevdiğin, hoşuna giden bir dizi ise; tüm diziyi 1 haftada da bitirsen, 1 ayda da bitirsen içinde aynı boşluk oluşacaktır.

Ayrıca şuan boş zamanın varsa dizilere ayırabilecek, izleyebileceğin tüm dizileri izlemeye bak. Daha sonra erteleye erteleye izlemeyeceğin bir sürü dizi birikmiş olacak

Bu arada izlediğin dizi Lost, Prison Break yada Breaking Bad üçlüsünden biridir tahminimce. Lost'un 4. sezonu "eh işte", Prison Break'in 4. sezonu "final sezonu, aksiyonu bol", Breaking Bad'in 4. sezonu "en iyi sezonlarından biri, finali harikadır". Karar vermende etkili olabilir

• yorumunuz için teşekkür ederim dizim breaking bad
    lost ya da pb izlemeyi düşünmüyorum bir iki bölüm baktım çok saçma geldi
  • Ben bitmiş bir dizi ise günde en az iki en fazla 4 tane izlerim ya da geri kalmışımdır yine aynı şeyi yaparım diğer türlü dizileri çoğunlukla aktif takip ederim, haftadan haftaya çıktıkça izlerim.Böyle daha heyecanlı geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne Ne yaptım hocam Prison Break'i 2 bölüm izleyip bırakan tek kişisindir sanırım şu dünyada Breaking Bad'i bitirdikten sonra Prison Break ve Lost'u mutlaka izle. Haksızlık ettiğini göreceksin
  • Canım nasıl isterse öyle izliyorum bitecek gibi bir korkum olmuyor
  • BB de 3. Sezondayim. Diğer bölüm ne olucak acaba sorusunu bikac kez sordum o kadar. İşsizlikten izliyorum bence bi twd değil. Ama daha dizi bitmedi tabi herkes final süper diyor. Final hakkındaki dusuncem şöyle hiç biberden duymadim etmedim sadece fikrim bu, isterseniz okumayin devamini. Bence walt ölmiyecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizide olmese bile dizi bittikten 1-2 ay sonra olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.