Şimdi Ara

HARDCORE KITAP LİSTESİ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
15
Favori
1.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar matematik için boyle lys ygs nin son seneleri gibi biraz yoruma dayalı gibi soruları olan piyasadaki esen karekök dışında bildiğiniz çok zor farklı yayınlar varmı karekök ten sonra dahada ustalaşmak icin ygs lys matematik?

Edit1:Arkadaşlar kitap listem hazırdır. Çoğunu aldım bi kaç tanr sipariş verdim 2 tanede kargoda geliyor ben hazır gibiyim kitap konusunda sorularınız olursa cevaplamaya çalışacağım bu arada bi planda yaptım planım oldukça basit aralıksız non stop çalışmak şimdiden hepinize kolay gelsin
    Edit2:Arkadaşlar ben tam formumda hazırım bi kaç gündür forumda orada burada kitap isimleri aliyorum ve karar verdiklerim oncelikli olanlari aldim bikaç tanesini sipariş ettim benim hedefim yüksek ve konularimda bittiği için sadece soru bankası aldım bi fizikte fasikul aldım şimdi başlayacak olursak
    Matematik için:
    YGS
    1-)Karekök ygs soru bankası
    2-)Bilfen ygs soru bankası (sipariş verdim 3-4 güne gelecek)
    3-)3 4 5 yayınları ygs matematik (Bi kaç gün önce internetten sipariş verdim yarın büyük ihtimalle elimde olacak)
    4-)Esen ygs (Pek çözesim yok bunu önceden çözmüştüm çünkü)

LYS
    1-)Karekök Lys soru bankası
    2-)Bilfen Lys soru bankası
    3-)Fen Bilimleri Çizgi üstü matematik Lys soru bankası(3 4 5 le aynı kargoda yarın elimde olacak)
    4-)Lys esen soru bankası
    5-)Pc den fem beyaz matematik Lys soru bankası çıkarttım
    6-)Zafer Lys matematik soru bankası

Geometri
    Benim geometride analitik sıkıntıydı bu sene hiç bilmiyordum sınavdan onceki gün teknofemi seyrettim analitikte yanlış saymadiysam 1 yanlis vardı diğer sekilli sorularida yapabiliyordum ama bu sene garanti olsun diye

1-)Karekök Analitik Geometri MPS
    2-)Karekök Lys geometri soru bankası
    3-)Guvender Ygs-Lys Geometri soru bankası ( güvender olduğuna bakmayın bi arkadaş onerdi ve sınav soru tipinde ve uğrastirici bi kitap zoru varmış bide kolayi varmış )
    4-)Fem beyaz soru bankası
    5-)Birey B geometri soru bankası

Fizik
    Arkadaşlar fizikte sozel kısımlar sıkıntı oluyor ve ben final ygs cozmustum kirşof vardı lys de bile çıkmadı o yüzden mantıklı çalışmak önemlisi konu özeti hatirlatma sozel konular vs.icin
    1-)Karaağaç fasiküllerini cok onerdiler bende aldım herkes tavsiye ediyor ve mantiklida olmazsa palme a b c d alacağım ama şimdilik iyi gibi onuda bugun sipariş verdim
    2-)Bilfen Lys fizik soru bankası
    3-)Ve fizikte çok yüksek düşünenler Lys esen fizik soru bankası çok saglamdir
    Son olarak ygs tr için ALES kitabı aldım paragraflsrı çok benzer oluyor diye Ales Yargı yayınları icinde mat ta var gayet güzel tr soruları da var şimdilik bu kadar ilerki zamanlarda da çözeceğim denemelerimi paylasirim kimya ve biyoloji icin editlerim herkese kolay gelsin...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D74C1BD6 -- 20 Temmuz 2015; 1:58:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ygs mat üç dört beş
  • Birey c matematik , Eksen babatestler mat-geo
  • MrDemir04 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır aklıma yazdım bunları karekök bitsin bunlardan devam...

• quote:

Orijinalden alıntı: PearlK

Tamamdır aklıma yazdım bunları karekök bitsin bunlardan devam...

Eksen fenlerini denemistim güzeldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilfen

• fb çizgiüstü birey c bilfen karekök ü hakkıyla bitir bitirebiliyosan denge denemeyi çöz.yeter
  • leviheichou L kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben mezuna kaldım malesef durumum iyi ama dengeyi bitirmistim sinavdan once 40 civarı net geliyordu kareköküde biraz geç almıştım ama epey cözmüştüm esen cözdüm biraz palmeleri matris hariç tamamen bitirmiştim birey B nin türevi bitmişti integralinin çoğunu çözmüştüm zafer cözmüştüm epey ama sinav anı cok farklı oluyormuş Allah tan o panik hali gitti rahat calisabiliyorum artık deneme olarakta bitmemiş palme ve 1 denemesini cozdugüm apotemi ve ustasından cözümlü var moral kitabı olarak yardımcı yani bunlara ek olarak başka neler vardır

Bu arada konuların hepsi bitti fen dahil

• karekök ü tekrar çözüp çözmemek sana kalmış, dediğim gibi bilfen ve çizgiüstü çözülebilir.birey c de bence çöz.onun dışında zaten durumun iyi yaparsın inş.sadece çözdüğün kitapları full çözmeni ve yapamadıklarını kesin çözdürmeni tavsiye edebilirim.
    Inşallah bu sene yapacağım sorularıda forumdan psylaßmayı düşünüyorum

• hocam süreçte forumu kullanmanı pek tavsiye etmem ya, bunalımdan başka hiçbir şey getirmez.paylaşımlarını daha çok sevdiğin bir hocanlar ya da mezuna kalan arkadaşlarınla yapmanı tavsiye ederim.burda takılma derim
    Nedenki hocam?

• birey c gerisi fasa fiso
    edit:tamam full çekemedim ama harbiden gerisi fasa fiso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B5F3F6CC6 -- 8 Temmuz 2015; 0:51:39 >
  • FEM

• üçdörtbeş ygs mat soru bankası mutlaka çözülmeli
  • bu sene 45-3 matematık yapmıs bırısı olarak size sayayım kitapları Ygs için fem beyaz konu özetli çöz soru bankası yeterlıdır deneme olarak behzat rasulının ygs denemelerı cok guzeldı gecen sene femde güzeldir herzaman
    Gelelim lys için öncelikle karekök bitecek tereddütsüz en kralıdır piyasanın.ardından zaman varsa limit türev trigo integral için yüzdeyüz yayıncılık fasıkullerı super sorular var ıcın.deneme ıcınde kesınlıkle denge cözulmelı ayrıca 345 ileri seviyede sınav ıcın cok ıyı gelır bunlar tavsıyelerım
  • ygs mat üç dört beş çözen full çeker

• böyle bi dünya yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearlK

Arkadaşlar matematik için boyle lys ygs nin son seneleri gibi biraz yoruma dayalı gibi soruları olan piyasadaki esen karekök dışında bildiğiniz çok zor farklı yayınlar varmı karekök ten sonra dahada ustalaşmak icin ygs lys matematik?

Edit:Arkadaşlar kitap listem hazırdır. Çoğunu aldım bi kaç tanr sipariş verdim 2 tanede kargoda geliyor ben hazır gibiyim kitap konusunda sorularınız olursa cevaplamaya çalışacağım bu arada bi planda yaptım planım oldukça basit aralıksız non stop çalışmak şimdiden hepinize kolay gelsin

Konu güncel

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.