Şimdi Ara

Edirne Keşan ve Uzunköprü Y.O

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba İşletme bilgi yönetimi çıktı bana burada bir kaç şey öğrenmek istiyorum
    Keşan uyg bil yo ve uzunköprü uyg bil yo çıktı hangisi daha iyidir yer mekan ortam olarak ?
    Bir de bulunduğu yerler nasıldır öğrenci için eğitimi falan nasıldır öneriri misiniz istanbuldan gelip 4 yılım için değer mi ?

• Keşan ciddi anlamda geri kalmıs bir yer,egitim hakkında bilgi sahibi değilim ama gelip hayatının en güzel dönemini keşanda çürütme derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

Keşan ciddi anlamda geri kalmıs bir yer,egitim hakkında bilgi sahibi değilim ama gelip hayatının en güzel dönemini keşanda çürütme derim

Teşekkürler hocam önerinizi dikkate alıcam.
  • hocam ben şuan keşandayım doğma büyüme. Aklın varsa buraya gelme derim her yönden geri kalmıs bir yer burası. Bir an önce üni kazanıp gitme derdindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorularıolankişi -- 7 Temmuz 2015; 5:48:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorularıolankişi

hocam ben şuan keşandayım doğma büyüme. Aklın varsa buraya gelme derim her yönden geri kalmıs bir yer burası. Bir an önce üni kazanıp gitme derdindeyim.

Eyvallah kardeşim sağolasın.
  • Hocam ben keşanı kuzenimden biliyorum aklın varsa yazma yemin ediyorum bitmez o seneler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger imkanin sadece kesan ve uzunkopruyle sinirliysa kesin ve net olarak kesani secmelisin. Imkanin varsa tekrar hazirlan cunku istanbuldan sonra daralirsin. Ben Edirnede oturuyorum ben biz arkadaslarla disari ciktigimizda ne yapacagimizi sasiriyoruz hicbir sey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.