Şimdi Ara

DOĞU TIPLARINDA SIRALAMA DEĞİŞİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene kontenjanlar da değişti arkadaşlar nasıl bir yıl olacak bilmiyoruz ama şöyle bir soru sorayım geçen sene 11200 ile kapatmış doğu tıpına bu sene 11500 ile girme ihtimalim var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğu tıp sıralamalarında bu sene çok garip şeyler olacak kontenjanlar arapsaçına döndü...

• yani ne diyorsunuz hocam, sizin fikriniz

• Beyler 15000 deyim cok sacma bir siralama iki sene önce rize tip 15100 idi gecen sene 14600 olmus acaba yeniden geriler mi bu sene

• up
  • 2013 de aniden 2-3 k tıp kontenjanı artışı oldu bu yüzden sıralamalar 13k dan 15500 e kadar geriledi. 2014 de yerine oturdu gerçek sıralamalar 15k oldu.
    Bu sene de ya sabit kalacak ya da 100-200 arası gerileyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last_Stand L kullanıcısına yanıt
    o kötü işte. iyi ünilerin kontenjanı azalmasından dolayı batıdakiler diş yazar diye düşünmüştüm ama olmayacak sanırım
  • gerileyecek derken 13700 mesela 13500 mü o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: filiformis

gerileyecek derken 13700 mesela 13500 mü o zaman

Gerilemeyi 14k ve sonrasında bekliyorum hocam. Yani 14400 olan yer 14550 falana geriler.

• 13700 için ne diosun
    ama benim iş olmaz diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: filiformis

13700 için ne diosun

Hocam bence sabit kalır +-50 gibi oynar oynarsada.

• quote:

Orijinalden alıntı: neat81

ama benim iş olmaz diyorsun

Kesin bir şey diyemem hocam ama olursa da sürpriz olmaz bence bu sene ne şekilde değişirse sıralamalar şaşırtmaz beni.

sen de haklısın. ama bana olma ihtimali var dediler çünkü bunun kontenjanla çok alakası yok doğu tıpları biraz da tercih edilme meselesi. antep var mesela burda şehir olarak çok daha iyi ama sıralama 12000 orası belki 11000 olur inönü 11500 e gelir tek umudum bu
  • quote:

sen de haklısın. ama bana olma ihtimali var dediler çünkü bunun kontenjanla çok alakası yok doğu tıpları biraz da tercih edilme meselesi. antep var mesela burda şehir olarak çok daha iyi ama sıralama 12000 orası belki 11000 olur inönü 11500 e gelir tek umudum bu

İnşallah gönlünüzden geçen olur hocam. Benim sıralama da 14950 tıp gelir mi gelmez mi diye düşünüyorum. Van ı bile yazdım ya bakalım hayırlısı.

inşallah gelir hocam da senin dediğine göre zor bana kalır olur gibi :) vanın altına ne yazdınız?
  • quote:

inşallah gelir hocam da senin dediğine göre zor bana kalır olur gibi :) vanın altına ne yazdınız?

Erciyes diş yazdım hocam o kadar. Tıp olmazsa yaşadığım yerde diş olsun dedim.

• 11700 e 11300 le girilir mi sizce ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.