Şimdi Ara

6465 İST HUKUK ÖRGÜN EĞİTİM ?? (HOCALARIYLA GÖRÜŞENLER VARSA Bİ GELSİN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tm3 sıralamam 6465 ist hukuk örgün eğitim gelir mi geçen sene 9400 ile kapatmış kontenjanlar azaltıldı hukuk tm3 e geçti lütfen bi yardımm:)

• Tm-3 e geçtiği için sıralamalar çok değişicek bence pek hayal kurmayın nolur nolmaz iyi akşamlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • ilk on bin içinde o kadar oynama olacağıni Sanmıyorum gelebilir bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen gerçekten tecrübeli ya da bilgili arkadaşlar cevap atsın bilgi kirliliği oluşturmayalım iyi forumlar dilerim

• uppp bilen birileri bi yardım etsin nolur
  • 6000-7000 arasında olabilir sizin sıralamanızı geçer mi bilmiyorum ama 6000 olursa sürpriz olmaz ancak ben o kadar yükseleceğini hiç zannetmiyorum. Sonuçta her yıl gerileyen bölüm bir anda 3000 kişi artacaksa, Ankara Hukuk falan ilk bine kadar ilerler ki bu mümkün değil.
  • Tam olarak nereden bildiğinizi sorabilir miyim teşekkürler iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eren1905tr

6000-7000 arasında olabilir sizin sıralamanızı geçer mi bilmiyorum ama 6000 olursa sürpriz olmaz ancak ben o kadar yükseleceğini hiç zannetmiyorum. Sonuçta her yıl gerileyen bölüm bir anda 3000 kişi artacaksa, Ankara Hukuk falan ilk bine kadar ilerler ki bu mümkün değil.

hocam üzüleyim mi sevineyim mi anlamadım valla bi olmaz diyosun bi olur diyosun
  • uppppppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: _yugioh_

Tam olarak nereden bildiğinizi sorabilir miyim teşekkürler iyi forumlar

Bilme gibi bir iddiam yok mesajımda kişisel görüşüm olduğunu belirttim zaten. Ösym tercihleri ve sıralamalarinın genel seyrine bakarak ilk 10 binde oynamanın puan türü değişse de çok büyük olacağıni sanmıyorum. Ki Arkadaş 3binlik bir farkı soruyor bence girme ihtimali oldukça yüksek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HukukcuKız

quote:

6000-7000 arasında olabilir sizin sıralamanızı geçer mi bilmiyorum ama 6000 olursa sürpriz olmaz ancak ben o kadar yükseleceğini hiç zannetmiyorum. Sonuçta her yıl gerileyen bölüm bir anda 3000 kişi artacaksa, Ankara Hukuk falan ilk bine kadar ilerler ki bu mümkün değil.

Hocam kelin ilacı olsa başına sürermiş hesabı keşke bilsem de önce kendi durumumla ilgilensem bende Marmara Hukuk bekliyorum 12k'dayım geçen yıl 13.600 ile kapatmış, bende sınırdayım, inşallah istediklerimiz olur.
  • upppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: dzmr

quote:

Tam olarak nereden bildiğinizi sorabilir miyim teşekkürler iyi forumlar

Bilme gibi bir iddiam yok mesajımda kişisel görüşüm olduğunu belirttim zaten. Ösym tercihleri ve sıralamalarinın genel seyrine bakarak ilk 10 binde oynamanın puan türü değişse de çok büyük olacağıni sanmıyorum. Ki Arkadaş 3binlik bir farkı soruyor bence girme ihtimali oldukça yüksek.

çok teşekkürler cevabınız için içimi rahatlattınız
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kelin ilacı olsa başına sürermiş hesabı keşke bilsem de önce kendi durumumla ilgilensem bende Marmara Hukuk bekliyorum 12k'dayım geçen yıl 13.600 ile kapatmış, bende sınırdayım, inşallah istediklerimiz olur.

inşallah hocam ikimizde gireriz:))))))
  • 9 k daki yer 6 k ya mı gerilicek? Cok evham yapıyosunuz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: mnurii

9 k daki yer 6 k ya mı gerilicek? Cok evham yapıyosunuz ya

tm3 e geçti ya bi de kontenjanlar azaltıldı o yüzden bu telaşım içime kurt düştü dersane hocam da saçma sapan konuşunca uykularım kaçtı....
  • Bu psikolojiyi bi yaşan bi de allah bilir hocam lütfen evham falan demeyin tr 1. Si olsanız bile şüphe edersiniz iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mnurii

9 k daki yer 6 k ya mı gerilicek? Cok evham yapıyosunuz ya

tm3 e geçti ya bi de kontenjanlar azaltıldı o yüzden bu telaşım içime kurt düştü dersane hocam da saçma sapan konuşunca uykularım kaçtı....

Boşver kardesim yaz geç sonucu bekle. Kimse isin uzmanı değil. Uzmanlar bile yorum yapamıyo ki ayrıca. Ben sanmıyorım böyle dağlar kadar fark olacak.

• quote:

Bu psikolojiyi bi yaşan bi de allah bilir hocam lütfen evham falan demeyin tr 1. Si olsanız bile şüphe edersiniz iyi forumlar

Bende yaşıyorum tm11 k gazi istiyorum. Ama gazi bi 10 k olmaz heralde gireriz insallah. Her sene gerileyen okullar bunlar cok sıcrama olmaz inş. Temenni tabi hepsi bekleyip görcez ama kimseyi korkutmaya gerek yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.