Şimdi Ara

Takım Temelli Multiplayer Oyun Arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • takımca birşeyler yapılan oyunlar arıyorum.

mesela çok sevdiğim ve oyuncu sayısının azalmasıyla pek oynayamadığım tribes ascend gibi.
    tribesda öncelikli amaç kill almak değil, takımın düşman bayrağını kapıp sayı yapmasıdır.
    takımda herkes birşeylerle uğraşır. kimi bayrağı savunur, kimi jenaratörü turretleri tamir eder, kimi düşman bayrağını kapacak pathfinder için düşman savunmasının dikkatini dağıtır.
    herkes yapacak bi iş bulabilir. oyun içi kısa mesaj sistemiyle de mikrofona gerek kalmadan organize olabiliyorsunuz.

ikinci örneğim natural selection2. bunda yaratık ve insan takımları var. iki takımda commanderı var. commander oyunculara yapılar inşa ettiriyor, ekipmanları geliştiren araştırmaları yapıyor, atakları-savunmaları organize ediyor.
    büyük ataklara toplu gidilir, başarısız olacağı anlaşılırsa toplu kaçılır

üçüncüsü cs go. bu aralar arkadaşlarla oynuyorum. sesli iletişim olunca oyun bambaşka oluyor. taktikler geliştiriyoruz daha bi organize oluyoruz falan bu da takım hissi veriyor

örneklerden aklınızda birşeyler oluşur heralde. tür olarak moba hariç hepsi olur. co-op da istemiyorum

önerilerinizi yazın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 7 Temmuz 2015; 20:52:22 >

• yukarı
  • Guns of icarusa bakabilirsin uçan gemi yönetiyorsun 4 kişilik tayfa var görevleri var.
  • Entropii kullanıcısına yanıt
    oyunu beğendim, fiyatı da uygun istek listesi ekledim. indirim olunca alırım
    2012 de çıkmış oyun, yeteri kadar oyuncu var mı ki?
  • 400-500 kişi falan oynuyor savaş buluyorsunuz sıkıntı olmaz.
    4 lü pack i 8 tl ye aldık indirimle yine düşücektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.