Şimdi Ara

Samsung S6 İnternet Kopma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu alalı 2 hafta oldu. Aldığım günden bu yana internet sürekli olarak donuyor yavaşlıyor . Yeni cihazı servisede vermek istemiyorum bu problemi yaşayan tek ben miyim acaba? Hattım Turkcell.

• telefonu 3 haftadır kullanıyorum.bataryası gerçekten pes artık dedirtiyor lakin, daha önce kullandığım s5 ve iphone6 plusa göre interneti çok çok daha hızlı ve seri.şayet bilgisayardan internete giresim yok artık. hep mobil internet kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casperadam40

telefonu 3 haftadır kullanıyorum.bataryası gerçekten pes artık dedirtiyor lakin, daha önce kullandığım s5 ve iphone6 plusa göre interneti çok çok daha hızlı ve seri.şayet bilgisayardan internete giresim yok artık. hep mobil internet kullanıyorum.

Hocam hangi operatörü kullanıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasantokalogu H kullanıcısına yanıt
    turkcell.
  • Ve en sonunda telefon patlar. Bugün kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Lanet olsun Samsung !
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasantokalogu

Ve en sonunda telefon patlar. Bugün kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Lanet olsun Samsung !

gönder yenisi gelsin canını sıktığına bak
  • Hasan başka bir konuda cevap yazdım, aynısını uygularsan donma kalkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

Hasan başka bir konuda cevap yazdım, aynısını uygularsan donma kalkacaktır

Hocam göremedim mesajı? Servisten geldi bugün telefon ama aynı sorun var cihazdan şüpheleniyorum artık.
  • Hocam merhaba benimde s6 internette kopma sorunu oluyor ve arada bir ulasilamama sen halledebildinmi

• S3 minide yapiyo ayni sorunu galeride hafiza kartindaki resimler gozukmuyo nepam samsungun uretecegi telefon sorunsuz olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.